خانه / اخبار روز / خبر جدید: تیم را هیچ کس به جز من نمی توانست نجات دهد/ از همه افرادی که حمایتم کردند سپاسگذارم

خبر جدید: تیم را هیچ کس به جز من نمی توانست نجات دهد/ از همه افرادی که حمایتم کردند سپاسگذارم


ساعت: ۱۳:۴۳
منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۰/۰۲
شناسه خبر: ۹۸۴۹۷۸

رسول خطیبی گفت: این تیم را کسی به جز من نمی توانست نجات دهد ولی عواملی باعث شد که استعفا بدهم. در ادامه مسابقات نیز برای تیم چه من باشم و نه باشم، آرزوی موفقیت دارم و هر کاری برای موفقیت ماشین سازی لازم باشد، انجام می دهم.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  تبریز بیدار ، رسول خطیبی سرمربی سابق باشگاه ماشین سازی تبریز در گفتگو با خبرنگار ورزشی تبریز بیدار در خصوص استعفای خود از سرمربیگری این تیم، اظهار داشت:  من فرزند تبریز هستم و همه تلاشم را انجام داده بودم که ماشین سازی به موفقیت رسیده و در این راه ذره ای کم کاری نکردم.
وی افزود:  از همه کسانی که سنگ تمام گذاشته و در این راه کمک کردند تشکر می کنم ولی مصدومیت و بدشانسی های زیادی داشتیم  و  همه این موارد در حال حاضر رفع شده و در بازی پرسپولیس نیز کیفیت تیم مشخص بود که در حال بهبود است. امروز تیم کامل شده و قول می دهم که در ادامه مسابقات نتیجه می گیرد.

 


خطیبی ادامه داد: دسیسه و تلاش هایی از هفته ششم و هفتم وجود داشت که فلان مربی  به جای من بیاید که این موضوع باعث کاهش تمرکز بنده و باشگاه شده بود که همین اتفاق در حال حاضر در حال رخ دادن است. 


 


وی تصریح کرد: از اعضای هیات مدیره تشکر می کنم که واقعا حمایت کردند. از اهالی فوتبال و هواداران که از من حمایت کردند و از قطع همکاری من ناراحت بودند، تشکر می کنم و از هواداران می خواهم به حمایت های خود ادامه بدهند.

خطیبی در پایان تاکید کرد: این تیم را کسی به جز من نمی توانست نجات دهد ولی عواملی باعث شد که استعفا بدهم.

 اخبار روز را در سولدوزوم مطالعه کنید. برای مطالعه جدیدترین اخبار روز روزانه از سایت سولدوزوم دیدن فرمایید. ما بهترین اخبار را روزانه برای شما جمع آوری نموده و در سایت سولدوزوم به نمایش می گذاریم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *