خانه / اخبار روز / خبر جدید: تمام کشور را به عشق شهدای مدافع حرم رکاب می زنم
168663IMG_8941.jpg

خبر جدید: تمام کشور را به عشق شهدای مدافع حرم رکاب می زنم

[ad_1]


ساعت: ۱۹:۴۶
منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۰/۰۷
شناسه خبر: ۹۹۰۲۲۹

دوچرخه سوار مازندرانی به عشق شهدای مدافع حرم تمام استانهای کشور را رکاب خواهد زد و پس از شروع کار خود از شمالی ترین نقطه کشور به تنگستان دیار دلیران رسید و با حضور در سپاه امام علی(ع) از اهداف و برنامه های خود در این کار معنوی گفت.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تنگستان نما، محمد آقا میر بابایی دوچرخه سوار مازندرانی اهل شهرستان بابلسر این استان است که از زادگاه خود  و در تاریخ ۸ تیرماه سال جاری  و با پیام و شعار گرامیداشت شهدای  مدافع حرم تمامی استانهای کشور را با دوچرخه طی مسیر خواهد کرد که هم اکنون با گذر از استانهای مازندران سمنان قم اصفهان فارس و بوشهر هم اکنون در تنگستان است.این دوچرخه سور مازندرانی می گوید: شعار و هدفم تاکید  و ترویج ورزش همگانی  و فرهنگ دوچرخه سواری  به دلیل استفاده بی رویه از وسایل  نقلیه موتوری  است و در بعد شاهدیم که دود و دم وسایل نقلیه در آلودگی هوا  و ایجاد ترافیک نقش پر رنگی دارد و در به خطر انداختن جان محیط زیست نیز موثر خواهد بود که شاهد تعطیلی مداری به دلیل ذکر شده هستیم که خود معظل بزرگی برای کشور و جهان است.


وی می گوید: با کمترین امکانات و داشته ها  در سال اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل از امکانات موجود بهترین بهره را بردم و در راستا ترویج فرهنگ گردشگری به عنوان اولین صنعت درآمد زا و اشتغالزای جهان  و در اولویت همه موارد زنده نگه داشتن یاد و نام شهدابا شعار و پیام گرامیداشت شهدای مدافع حرم شهر به شهر همه استانهای کشور را رکاب خواهم زد.


وی افزود: یک سال و نیم دیگر برنامه معنوی ام ادامه خواهد داشتو با گذر از استانهای کشور در تهران به حضور مقام معظم رهبری شرف یاب خواهم شد و گزارش سفر دوساله خود را به ایشان خواهم داد.


وی از مسئولین فقط یک توقع داشت که در چاپ پوستر های شهدای مدافع حرم با او همکاری کنند. 


انتهای پیام/


 


 

[ad_2]

 اخبار روز را در سولدوزوم مطالعه کنید. برای مطالعه جدیدترین اخبار روز روزانه از سایت سولدوزوم دیدن فرمایید. ما بهترین اخبار را روزانه برای شما جمع آوری نموده و در سایت سولدوزوم به نمایش می گذاریم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *