خانه / اخبار روز / خبر جدید: تفاهم‌نامه پروازهای تبریز با برخی کشورهای اروپایی در آخرین مراحل تکمیلی

خبر جدید: تفاهم‌نامه پروازهای تبریز با برخی کشورهای اروپایی در آخرین مراحل تکمیلی

[ad_1]


ساعت: ۱۳:۴۲
منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۰/۰۲
شناسه خبر: ۹۸۴۸۸۵

شهردار تبریز با تاکید بر این که فرودگاه تبریز باید مهیای برنامه‌های گردشگری تبریز ۲۰۱۸ باشد، گفت: با هماهنگی‌های به عمل آمده با برخی شرکت‌های هواپیمایی، تفاهم‌نامه پروازهای تبریز با برخی کشورهای اروپایی، در آخرین مراحل تکمیلی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  تبریز بیدار ،  صادق نجفی ظهر امروز در نشست شورای سیاست گذاری تبریز ۲۰۱۸۸  اظهار داشت: در حاشیه بازدید از هفتمین نمایشگاه شهر ایده‌آل در کیش تفاهم‌نامه سه جانبه‌ای بین منطقه آزاد کیش، ترکیش ایر و شهرداری تبریز به امضا رسید که بر اساس آن مقرر شد تا ظرفیت‌های تاریخی، فرهنگی و جاذبه‌های گردشگری تبریز، در بسترها و امکانات تبلیغاتی این شرکت منعکس شود.

 

وی در ادامه با اشاره به بحث زیباسازی فضای شهری و حذف تابلوهای نامناسب، گفت: تابلوها، از مهم‌ترین عناصر بصری شهر هستند؛ از این رو با پیش‌بینی ای صورت‌گرفته، امیدواریم با همکاری بخش‌های مختلف صنفی و تجاری، معضل نازیبایی تابلوهای شهری را مورد بازنگری، تعویض و یا بهسازی قرار دهیم.
 

نجفی در ادامه با اشاره به اخذ مجوزهای لازم از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای اجرای موسیقی زنده در هتل‌های استان، گفت: هر چند در تحقق بحث تبریز ۲۰۱۸ نباید از اصول خارج شویم اما امیدواریم شرایطی فراهم شود که در چارچوب‌های مقبول، اجازه اجرای موسیقی‌های زنده را در برخی مراکز گردشگری داشته باشیم.
 

شهردار تبریز در ادامه با بیان اینکه تفاهم‌نامه‌ای بین اصناف و بازرگانان و شهرداری تبریز به امضا رسیده است، ادامه داد: اصناف و بازاریان، از طیف‌های تاثیرگذار در فرهنگی و اجتماعی هستند، به همین خاطر و بر اساس تفاهم نامه‌ای، قرار بر این شده تا اصناف و بازرگانان از برخی آموزش‌های تخصصی در حوزه ارتباطات و مهارت‌های حوزه گردشگری بهره‌مند شوند.
 

وی در ادامه، قابلیت‌های رسانه‌ای شهر تبریز را از مهم‌ترین مزیت‌های نرم‌افزاری این شهر عنوان و خاطرنشان کرد: نیازمند انتقاد سازنده، کارشناسانه و به دور از تخریب رسانه‌ها هستیم و امیدواریم این امتیاز مهم، مدیران شهری را به سمت رفع کاستی‌های شهر پیش ببرد.

نجفی در عین حال تاکید کرد: مطالبی که در حوزه‌های مختلف اداره شهر، عنوان می‌شود، در صورت برخورداری از شاخص‌های لازم راهگشای برنامه‌های توسعه شهر خواهد بود.

وی با تاکید بر این که فرودگاه تبریز باید مهیای برنامه‌های گردشگری تبریز ۲۰۱۸ باشد، گفت: با هماهنگی‌های به عمل آمده با برخی شرکت‌های هواپیمایی، تفاهم‌نامه پروازهای تبریز با برخی کشورهای اروپایی، در آخرین مراحل تکمیلی است و بر این اساس انتظار می‌رود همکاری‌های لازم برای توسعه پرواز های داخلی برای استان‌ها و خارجی برای کشورهای هدف انجام شود.

[ad_2]

 اخبار روز را در سولدوزوم مطالعه کنید. برای مطالعه جدیدترین اخبار روز روزانه از سایت سولدوزوم دیدن فرمایید. ما بهترین اخبار را روزانه برای شما جمع آوری نموده و در سایت سولدوزوم به نمایش می گذاریم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *