خانه / اخبار روز / خبر جدید: تطهیرکنندگان سران فتنه اعمال فتنه گران را مانند آیینه شکسته مقابل خود ببینند/حماسه ٩ دی نشان داد که ارزش های نظام و ولایت خط قرمز مردم است

خبر جدید: تطهیرکنندگان سران فتنه اعمال فتنه گران را مانند آیینه شکسته مقابل خود ببینند/حماسه ٩ دی نشان داد که ارزش های نظام و ولایت خط قرمز مردم است

[ad_1]


ساعت: ۱۰:۳۴
منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۰/۰۸
شناسه خبر: ۹۹۰۶۶۱

فرمانده سپاه پارسیان با اشاره به اینکه برخی درپی تطهیر دانستن سران فتنه هستند، گفت: تطهیرکنندگان سران فتنه اعمال فتنه گران را مانند آیینه شکسته مقابل خود ببینند.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرگرد اسحق مؤذن نسب، فرمانده سپاه پارسیان درگفتگو با پارسیان خبر؛  با اشاره فرارسیدن حماسه ٩دی گفت: روز نهم دی ماه در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز ” بصیرت ” تبدیل به یوم الله و ماندگار شده است.


 


سرگرد مؤذن نسب با بیان اینکه ۹ دی متعلق به هیچ جناح و گروهی نیست و مردم به عشق ولایت و انقلاب به صورت خود جوش در این حماسه شرکت کردند، اظهارکرد: مردم در ۹ دی نشان دادند برای دفاع از انقلاب و نظام و رهبری در صحنه هستند.


 


وی گرامیداشت این روز را وظیفه همگانی دانست و صریح کرد: دشمنان در این زمینه بسیار تلاش می کنند تا این روز را کم اهمیت جلوه دهند ولی همانگونه که در ۹ دی ۸۸ مردم از ولایت که بی شک آن را عزیز تر از جانشان می دانند، حمایت کردند، وظیفه همه ماست که این روز را هرچه با شکوه تر گرامی بداریم.


 


مؤذن نسب سران فتنه را نجس سیاسی دانست وادامه داد: ٩ دی ماه باطل السحر فتنه بود و همان طور که در نهم دی ماه ٨٨ امت حزب الله وبسیجیان جان برکف، این روز را به نماد وحدت پیرامون اسلام وارزش های اسلامی تبدیل کردند و قطعاً روز ٩ دی ٩٥، حماسه ای دیگررا رقم خواهند زد.


 


فرمانده سپاه پارسیان افزود: حماسه ۹ دی ۸۸ نشان داد که ارزش‌های اسلامی و اصل پویای ولایت فقیه همواره خط قرمز مردم مسلمان ایران است و هرجا که لازم باشد برای دفاع از این اصول همواره آماده و قاطع هستند.


 


سرگرد مؤذن نسب با تأکید بر این که پژواک فتنه و اعمال فتنه گران باید همچون آیینه ای شکسته هر روز در برابر تردیدکنندگان و کسانی که در پی تطهیر سران فتنه هستند قرارگیرد، خاطرنشان کرد: ملت ایران کسانی را که در مقابل قانون، گردن کشی کردند و دشمن را به براندازی نظام امیدوار کردند، هرگز نخواهد بخشید و روایت مستمر فتنه ۸۸، خسارت ها، خیانت ها و خباثت های فتنه گران تحت حمایت مثلث شوم آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی را فراموش نمی کند.


 


 


انتهای پیام/

[ad_2]

 اخبار روز را در سولدوزوم مطالعه کنید. برای مطالعه جدیدترین اخبار روز روزانه از سایت سولدوزوم دیدن فرمایید. ما بهترین اخبار را روزانه برای شما جمع آوری نموده و در سایت سولدوزوم به نمایش می گذاریم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *