خانه / اخبار روز / خبر جدید: تصاویر شهدای شهرستان زینت خیابانهای شهرحاجی آبادمی شود

خبر جدید: تصاویر شهدای شهرستان زینت خیابانهای شهرحاجی آبادمی شود

[ad_1]


ساعت: ۱۰:۳۴
منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۰/۰۸
شناسه خبر: ۹۹۰۴۷۲

شهردار حاجی آباد گفت:قرار است به زودی تصاویر شهدای شهرستان در خیابانها و بلوارهای شهر حاجی آباد و بخش زهان و شاسکوه نصب شود.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احسان کریمدادی در گفت و گو با زیرکوه نیوز،اظهارداشت:در جلسه ای که به منظور نصب و ساماندهی تصاویر شهدای شهرستان برگزار گردید مقرر شد،شهرداری حاجی آباد با همکاری بنیاد شهید و ناحیه مقاومت بسیج سپاه زیرکوه حدود ۱۰ عدد تابلوی نصب شده در بلوار امام رضا(ع) شهر حاجی آباد که فرسوده شده بود را جمع آوری و مرمت و بازسازی کند.


شهردار حاجی آباد،خاطرنشان کرد:قرار است تصاویر سرداران شهید شهرستان و شهدایی که در گلزار شهدای حاجی اباد دفن هستند در داخل شهر حاجی آباد نصب شود.


وی ادامه داد:تصاویر مبارک شهدای بمرود،شاهرخت و روستاهای شرق حاجی آباد در بلوار ورودی شرق حاجی آباد و تصاویر شهدای اردکول،محمد آباد،گزخت و چشمه بید در بلوار ورودی جنوبی شهر نصب خواهد شد.


کریمدادی با بیان اینکه تصاویر شهدای سمت دوست آباد و پیشبر در ورودی غربی شهر نصب خواهد شد،گفت:همچنین تصاویر شهدای بخش شاسکوه در خیابانهای آبیز نصب خواهد شد.


شهردار حاجی آباد ادامه داد:تصاویر شهدای بخش زهان نیز در خیابانهای شهر زهان نصب شده است .


وی با بیان اینکه هدف اصلی ما زنده نگه داشتن یاد و خاطر شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است،گفت:تا کنون جمع آوری تابلوهای فرسوده قدیم انجام گرفته و جهت ترمیم و بازسازی ارسال و کار طراحی تابلوها توسط طراح ویژه بنیاد شهید آغاز شده است.


کریمدادی ،اذعان داشت:امیدواریم تا قبل از عید نوروز تصاویر سرداران شهید شهرستان آماده و نصب شود.


انتهای پیام/


 

[ad_2]

 اخبار روز را در سولدوزوم مطالعه کنید. برای مطالعه جدیدترین اخبار روز روزانه از سایت سولدوزوم دیدن فرمایید. ما بهترین اخبار را روزانه برای شما جمع آوری نموده و در سایت سولدوزوم به نمایش می گذاریم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *