خانه / اخبار روز / خبر جدید: اظهارات جالب رئیس پلیس راهور استان درباره مصوبات و خط کشی عابر پیاده در یاسوج

خبر جدید: اظهارات جالب رئیس پلیس راهور استان درباره مصوبات و خط کشی عابر پیاده در یاسوج

[ad_1]


ساعت: ۱۹:۴۶
منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۰/۰۷
شناسه خبر: ۹۹۰۳۴۹

رئیس پلیس راهور کهگیلویه و بویراحمد گفت: تعدادی به خاطر منافع شخصی خودشان خیابان ها و کوچه ها را یک طرفه کرده اند.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، سرهنگ اسماعیل خوشوقت در جلسه شورای ترافیک استان با بیان اینکه شهرداری های استان طرح های ترفیکی را خودشان طراحی و اجرا می کنند، اظهار کرد: متاسفانه این طرح ها بدون اجازه شورای ترافیک انجام می شود.


وی با بیان اینکه در بلوار پاسداران شهر یاسوج روزانه ۷ مورد تصادف رخ می داد، افزود: با توجه به عرض کوچک این خیابان، بلوار باید کوچکتر ساخته می شد.


رئیس پلیس راهور کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه تقاطع حسینیه ثارالله در خیابان پاسداران شهر یاسوج نباید بلوار می شد، ادامه داد: به شهرداری گفته شد که موقتا از نیوجرسی در این حوزه استفاده شود نه اینکه کامل مسدود شود که الان میبینیم چه مشکلاتی به وجود آورده است.


سرهنگ خوشوقت با بیان اینکه در این جلسه باید واقعیت ها گفته شود، تصریح کرد: مصوبات چند ساله در این شورا وجود دارد که اجرا نشده اما میبینیم یک مصوبه در یک روز به تصویب می رسد و شب اجرایی می شود.


وی با بیان اینکه تعدادی در شهر یاسوج به علت منافع شخصی خودشان خیابان ها را یک طرفه می کنند، تاکید کرد: نباید این شورا بگذارد افراد از این شورا سوء استفاده کنند.


رئیس پلیس راهور استان با بیان اینکه خط کشی عابر پیاده در یاسوج وجود ندارد، یادآور شد: اگر بخواهیم یک کلاس آموزشی برای این امر بگذاریم خط عابر پیاده ای در یاسوج وجود پیدا نمی شود.


وی با بیان اینکه هیچ کدام از سرویس های مدارس استان صلاحت لازم را از نظر پلیس راهور ندارند، ادامه داد: در سال جاری حتی یک اتوبوس یا مینی بوس برای صادر کردن کارت صلاحیت سرویس مدارس به این سازمان معرفی نشد.


انتهای پیام/

[ad_2]

 اخبار روز را در سولدوزوم مطالعه کنید. برای مطالعه جدیدترین اخبار روز روزانه از سایت سولدوزوم دیدن فرمایید. ما بهترین اخبار را روزانه برای شما جمع آوری نموده و در سایت سولدوزوم به نمایش می گذاریم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *