خانه / اخبار روز / حضرت فاطمه(س)، خیر کثیر هستند/ سبک زندگی ما باید اسلامی و فاطمی باشد

حضرت فاطمه(س)، خیر کثیر هستند/ سبک زندگی ما باید اسلامی و فاطمی باشد

[ad_1]


ساعت: ۱۱:۳۷
منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
شناسه خبر: ۱۳۱۳۷۳۰

امام جمعه میاندوآب گفت: مقام و منزلت حضرت فاطمه زهرا(س) در نزد خداوند بسیار متعالی بوده و خداوند خیر کثیر را در وجود آن حضرت قرار داده اند.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از زرین خبر، حجت الاسلام والمسلمین حمید حسن زاده امروز در مراسم عزاداری ایام فاطمیه در میاندوآب با بیان اینکه عشق به ائمه اطهار(ع) در دل مسلمانان و مردم ایران موج می زند، اظهار کرد: علی رغم همه تلاش دشمنان اسلام برای کمرنگ کردن مجالس روضه، باز هم مجالس روضه گرم و پرشور بوده و خیل مشتاقان ائمه اطهار(ع) و جوانان در این مراسمات حضور می یابند.


امام جمعه میاندوآب با اشاره به ایام فاطمیه و بیان فضائل حضرت فاطمه زهرا(س)، گفت: فضائل حضرت زهرا(س) بی شمار بوده و آن حضرت مصداق آیاتی مانند تطهیر، مودت، شجره طیبه، اطعام، عصمت، ایثار و ولایت و دارالشفاعه است و انسان نمی تواند آنها را بشمارد.


وی با بیان اینکه، حضرت فاطمه زهرا(س)، خیر کثیر هستند، افزود: مقام و منزلت حضرت فاطمه زهرا(س) در نزد خداوند بسیار متعالی بوده و خداوند خیر کثیر را در وجود آن حضرت  قرار داده اند.


حسن زاده با اشاره به اینکه حضرت فاطمه زهرا(س) ساده زیست بودند، تصریح کرد: ما نیز به عنوان یک مسلمان باید ساده زیست بوده و ائمه اطهار(ع) الگوی زندگی ما بوده و الگو و سبک زندگی ما اسلامی باشد.


امام جمعه میاندوآب اظهار کرد: ظاهر و باطن انسان باید یکی باشد که اگر ظاهر و باطن و دل و زبان آدمی یکسان باشد می تواند بهترین فرد بوده باشد و یا برعکس.


وی در ادامه با تاکید بر اینکه باید خلوص در کارها داشت و قربت الی الله کارها را انجام داد، گفت: خلوص است که انسان را نگه می دارد و کارها باید با اخلاص باشند تا ماندگار شوند.


انتهای پیام/

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *