خانه / اخبار خارجی / حرکت از “همیلتون”: ۸ بهترین تئاتر نشان می دهد از سال ۲۰۱۶

حرکت از “همیلتون”: ۸ بهترین تئاتر نشان می دهد از سال ۲۰۱۶

[ad_1]

در بسیاری از راه های مختلف ۲۰۱۶ بود… دور از ایده آل. 

که ساخته شده مختلف تولیدات تئاتری — نه چندان جدی و جدی — خوش برای طرفداران بسیاری از فرار چه آمده که در صورت مصرف در یک نمایش و یا گوش دادن به آلبوم بازیگران در تکرار یا marathoning کلیپ های یوتیوب بین خشم خواندن سیاست مقالات.

در نه در یک سفارش خاص، هشت را نشان می دهد که افزایش یافت در سال ۲۰۱۶ (برای قبضه کردن ایمیل های عصبانی یادآوری است که بسیار عالی همیلتون، که شما بیشتر از ۲۰۱۶ به گوش در تکرار، صرف در برادوی باز در سال ۲۰۱۵) اینجا هستید.

۱٫ عزیز هانسن اوان
در برادوی جدیدترین آمار (فقط چند هفته پیش باز) زمین کامل را ستاره بن پلات را به عنوان نوجوان بی دست و پا و عمیقا اضطراب که در دروغ بزرگ پس از مرگ همکلاسی گرفتار می شود. افزایش و غمگین با موسیقی توسط دو لا لا زمین Benj Pasek و جاستین پل، نشان می دهد که احساس همه-هم-آشنا بودن یک خارجی در جهان را به خود و چه اتفاقی می افتد زمانی که شما سعی در تغییر آن، در یکی از راه های نگران کننده و یا بررسی می کند. 

۲٫ پیشخدمت
براساس فیلم ۲۰۰۷ این داستان جذاب زنان است که در یک شهر کوچک غذاخوری کار شیرین و دلخراش است. گوهر واقعی نشان می دهد باریلز سارا با عشق گردد آهنگ پاپ است که در حال تبدیل بازیگوش dittys (“هرگز هرگز گرفتن شر از من”) و ویرانگر تصنیف (“او” استفاده می شود به مال). ترس ما را عقب نگه می دارد و چه اتفاقی می افتد زمانی که شرایط ما را عوض شجاع باشد مجبور است. 

۳٫ سوار چرخند
آینده خاموش شیکاگو ضربه اجرا، سوار طوفان نسخه زیبا تیره تر از سرور و نشاط است. آن است درباره گروه نوجوانان (سوار کار ماهر, ستاره تئاتر همجنسگرا, know-it-all) که مرگ در رولرکوسترهای و باید رقابت در مسابقه در نوعی برزخ فرصتی برای یکی از آنها را دوباره به زندگی. با وجود همه چیز حکم قبلی نشان می دهد، آن شوخ است و مدیریت smartly با سوالات هر دو بزرگ دست و پنجه نرم — هدف زندگی — و کوچک: مانند omg، من واقعا مرد باکره? 

۴٫ حریم خصوصی
ما تمام تلفن های ما مدارک آنها نیاز به نابود کردن ما می دانیم. در این بازی دمدمی و خنده دار بازیگران دنیل ردکلیف نقش حفظ حریم خصوصی و افشاگری — به ویژه در زمینه روابط عاشقانه — کشف شده است. ویژه درگیر شدن اینجا این است که نقش مخاطب (و خود دستگاه های دیجیتال) نقش در نمایش از ایمیل های از شخصیت در عملکرد به چند شرکت کنندگان خوش شانس مخاطبان فرستاده شدن. من حالا می دانم چطور به من امتیاز Uber فعلی را بررسی کنید. جرات بگویم هنوز بسیاری از دیگر آثار تئاتری که تدریس. 

۵٫ داماد دزد
به کارگردانی این گوهر برادوی در سبک خود را استاندارد غریب، حداقل توسط الکس چوب ( خونین خونین اندرو جکسون، پیتر Starcatcher) می گوید و داستان مردی که آقایان روز و دزد رابین هود esque شب است. او را در عشق سقوط با جوان قبل از ازدواج، و بله، پس از آن shenanigans — و اعداد بزرگ انیم — امدن. طرفداران موسیقی بلوگرس باید به اتمام این آلبوم بازیگران در Spotify قطعا. 

۶٫ ستاره درخشان
رمز و راز جذاب است که می گیرد در اوقات در ۱۹۲۳ و ۱۹۴۰s, ستاره درخشان ویژگی های کشور و بلوگرس موسیقی از استیو مارتین و, هائی با داستان توسط مارتین. از کرایه برادوی معمولی اما جذابیت خود آرام بود — نه به ذکر است فریبنده ستاره کارمن کیوساک — ساخته شده برای یک تجربه لذت بخش و منحصر به فرد. 

۷٫ ناتاشا پیر و ستاره دنباله دار بزرگ سال ۱۸۱۲
اپرا الکترو-پاپ را در بخش جنگ و صلح بر اساس? این قطعا کار نباید کرد, اما نشان می دهد — حالا جاش گروبن بازیگران — نوعی کند. زرق و برق دار و تعجب آور و immersive با آماده پایان دادن به شما گریه است. شما نیازی به پژوهشگر لئو تولستوی به لذت بردن از, اما بسیاری از سرگرم کننده وجود دارد جزئیات برای کسانی که. 

۸٫ پاف
چیزی ساخته شده من امسال مانند پاف می خنده. برای هری پاتر برقی, بنابراین اگر شما چیزی (چه اشکالی با شما, اگر از من می پرسید?)، نیست در حال حاضر، نشان می دهد این است چیز دیگری را امتحان کنید. اما برای کسی که هنوز نامه هاگوارتز امیدوار است این حقه بازی جذاب درباره قدرت پنهانی بودن Hufflepuff مطمئن با عشق نرسیدن از همه چیز شما در مورد جهان J.K. کی رولینگ گنج است — حتی اگر به آرامی لذت بخش هایی از آن در روند ساخت آن است. 

افشای: Mashable را رئیس اجرایی مایک Kriak تهیه کننده هانسن اوان عزیز است. 

پاداش: بازیگران ‘همیلتون’ می کند اتصالات به شاهزاده با پارتی

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *