خانه / اخبار خارجی / حال جسیکا ویلیامز و سلما هایک گفتگو تنش در مورد مسابقه در ساندنس

حال جسیکا ویلیامز و سلما هایک گفتگو تنش در مورد مسابقه در ساندنس

[ad_1]

معنای مکالمه در جشنواره فیلم ساندنس به گرد هم آوردن زنان در فیلم رو کمی گرم هفته گذشته هنگامی که جسیکا ویلیامز و سلما هایک کردم به بحث در مورد فمینیسم نژاد و intersectional.

این بار لا گزارش در on-the-record ناهار بانیان زرق و برق مجله و Girlgaze و مردم هستند کمی از اطرافیانش دلخور مورد هایک است و بازیگران دیگر اظهارات.

زنان در فیلم به بحث، شبکه و بزرگداشت دستاوردهای آنان ناهار به عنوان یک انجمن به معنای بود — با این حال، با توجه به بار همه چیز در زمان روشن برای ناراحت کننده به عنوان موضوع معطوف به فضای سیاسی.

هایک کسانی جمع شده بودند به “سقوط نمی به قربانی شدن” به دلیل جنسیت شان هشدار داد.

“من نمی خواهم به استخدام می شود چون من دختر هستم. من می خواهم آنها را برای دیدن من افسانه هستم. چون من دختر من کار از دست ندهید. قبل از اینکه شرلی مک لین chimed و دیگران به کشف خود را “هویت اصلی.” را به چالش کشیده آن مهربان است،”هایک این گزارش، گفت:

ویلیامز این با دیدگاه خود به چالش کشیده. “سوال من این است: اگر شما فرد رنگ و یا فرد ترانس [sic] است که — فقط از چگونه به شما نگاه — شما در حال حاضر در تضاد است؟,” او پرسید. مک لین سپس گزارش خود را به “تغییر او نقطه نظر از بودن قربانی.” گفت: 

رفت تبادل تنش، با هایک تشویق ویلیامز به تلاش برای شناسایی به عنوان کسی که غیر از زن سیاه و سفید. 

“چه کسانی هستند شما هنگامی که شما سیاه و شما زن” هایک می گوید. “تو کی هستی و چه شما رو به?”

“بسیاری. اما چند روز من فقط سیاه و سفید، و من فقط یک زن”پاسخ ویلیامز. “مانند، انتخاب من نیست. من می دانم که من هستم. من من جسیکا و من زنیکه داغ ترین در سیاره من می دانم می دانم.”

در پاسخ، هایک (که در مکزیک به دنیا آمد) خواسته ویلیامز به پذیرفتن هویت به عنوان یک انتخاب.

هر بار خبرنگار کافمن امی نوشت:

ویلیامز، آشکار ناراحت کننده گفت: او نیز می خواست به همه زنان در اتاق توجه خاصی به زنان رنگ و همجنسگرایان زنان را تشویق. “من فکر می کنم ما باید بیش از زنان سیاه صحبت نمی کنم” او گفت: “آنها را برچسب نکنیم.”

“آنچه این به این معنا” صحبت می کنند بیش از?”” هایک پرسید.

“به ایده های خود را بر من پروژه”، گفت: ویلیامز. “من فکر می کنم ترس وجود دارد که اگر ما ایده ای که در حال حاضر ‘ هی شاید [black women] آن را کمی سخت تر در این کشور ‘ — چرا که ما; سیاه زنان و زنان ترانس — اگر ما آن کمی سخت تر آن را باطل نمى کند. من واقعا شما هنوز آن را شخصا به گدایی هستم.”

ادامه گفتگو با دیگران برای حمایت از نقطه ویلیامز است که زنان مختلف با وزن طیف گسترده ای از تجربیات به صدا می کند — و اهمیت مسئولیت ها و تجارب زنان سیاه و سفید از طریق چارچوب intersectional نه قربانی را برسمیت شناختن.  

متن کامل که شما اینجا می توانید بخوانید، گفت و گو را در توییتر، مخصوصاً از زنان سیاه و سفید است که حمایت از ویلیامز tweeted برانگیخت. 

در حالی که نه هایک یا ویلیامز است از اظهارات ساخته شده در خصوص مکالمه , نت متصل صدای جیر جیر از سال ۲۰۱۵ به همه چیز مبالغ: “زن سیاه و سفید و من فمینیست هستم و من خیلی چیزها. من واقعا افتخار است که مردم کار من عشق. اما مال من نیست. ”

پاداش: پیش بینی اسکار ۲۰۱۷ – میزگرد CineFix

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *