خانه / اخبار خارجی / حالا زمستان شجاع با زنانه هواپیماهای بدون سرنشین خود را

حالا زمستان شجاع با زنانه هواپیماهای بدون سرنشین خود را

[ad_1]

فقیر کمی هواپیماهای بدون سرنشین، مجبور به شجاع آسمان زمستان با چیزی جز خود موتور کوچک به آنها را گرم نگه دارید می توانید هواپیماهای بدون سرنشین سرد.

مطمئن، هواپیماهای بدون سرنشین ممکن است اشیاء بی جان کاملا کاملا بدون نیاز به شانه پد برای لباس اما این معنا نیست که ما رشد بزرگسالان انجام می دهند نمی تواند تصور کنید. که دقیقا چرا تازگی سان فرانسیسکو و هنرمند دانیل Baskin خط جدید داغ زنانه برای هواپیماهای بدون سرنشین طراحی شده است.

Baskin را زنانه هواپیماهای بدون سرنشین، در حال حاضر داغترین و تنها هواپیماهای بدون سرنشین در بازار مد لباس, برای فقط ۱۸۹ $ آمده. و اگر شما می توانید از یکی از Baskin در dronewear، شما را به بسیاری از دیگر حقیقی، گاهی غیر ضروری اما غیر این صورت به طور کامل مبتکر طرح از جمله:

  • باتری Pokeball

  • “Trillbox” دارندگان گوشی های هوشمند برای دوچرخه

  • طرح های سفارشی طراحی شده avocados

  • لمسی پلوتون از پلوتون شما می توانید لمس کنید

  • کلاه دوات ، کلاه ایمنی دوچرخه

  • ویژه طراحی و دستفروش بازشو طرح storefront

Baskin آستانه گفته که ایده زنانه هواپیماهای بدون سرنشین به عنوان یک شوخی است، اما او به زودی شروع به حرکت آمد برای تحقق آنها می تواند در واقع تبدیل به عملی:

“آن را به عنوان یک شوخی شروع شده / قطعه هنری اما واقع هواپیماهای بدون سرنشین صاحبان در آب و هوای سرد را به من گفت که هواپیماهای بدون سرنشین خود را مشکلات با عمر باتری خود را در ، زمستان Baskin آستانه گفت:”. “من که باید اضافه کنم جیب به زنانه است که می تواند نگه دارید قابل حمل بخاری یا ژاکت برق را پس از آن مسلح در درجه حرارت گرمتر نگه می دارد و در واقع این امر می تواند مفید باشد، اگر نه فقط برای تازگی تفکر است.”

چقدر خوب نگاه کنید، نه به ذکر است دنج این هواپیماهای بدون سرنشین را در خود ژاکت جدید wooly می رسد:

رسیدن به هواپیماهای بدون سرنشین حیوان خانگی خود را. آنها بپرسید چگونه آنها احساس. و هنگامی که آنها را همواره پاسخ نمی دهند، در نظر آنها یک ژاکت به هر حال خرید. شگفتی های آن را به غذا نمایش مشخصات عمومی خود را انجام می دهد را تصور کنید.

پاداش: فاکس مسخره لنگر به نویسنده نوجوان رواج: “چوب به چکمه ران بالا”

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *