خانه / اخبار روز / جشنواره فیلم فجر|صف مجتمع شهید چمران تا زیر پل صدر برای دیدن "لاتاری"

جشنواره فیلم فجر|صف مجتمع شهید چمران تا زیر پل صدر برای دیدن "لاتاری"

[ad_1]


ساعت: ۱۰:۵۱
منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۱/۱۵
شناسه خبر: ۱۲۹۴۸۱۳

مخاطبان در سینماهای مردمی طی سانس‌های مختلف ایستاده به تشویق فیلم سینمایی «لاتاری» پرداختند.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فیلم سینمایی«لاتاری» شب گذشته جمعه ۱۳ بهمن‌ماه در پردیس سینمایی مگامال دو سانس فوق العاده داشته است؛ اما علی رقم اینکه بیش از ۱۰۰ نفر برای تماشای فیلم منتظر سانس فوق العاده سوم در این پردیس سینمایی بودند، این مهم محقق نشده است. همچنین این فیلم سینمایی در پردیس سینمایی آزادی یک سانس فوق العاده در اختیار داشته و در پردیس سینمایی راگا که از نظر موقعیت جعرافیایی دور است، به سانس فوق العاده رفته است.


این فیلم سینمایی امشب نیز سه سانس فوق العاده در پردیس سینمایی کورش داشته است؛ البته باید این موضوع را مطرح کرد که مخاطبان حاضر در این پردیس سینمایی خواهان سانس فوق العاده چهارم بودند، اما بخاطر عدم ظرفیت‌های لازم این مهم نیز محقق نشد.


همچنین گزارش‌ها حاکی از آن است که صف مخاطبان حاضر در پردیس سینمایی جوان برای تماشای فیلم سینمایی «لاتاری» از جلوی مجتمع شهید چمران تا زیر پل صدر کشیده شده و این موضوع باعث درگیری‌هایی بین برخی از مخاطبان و مسئولان سینما شده است.


بنابراین گزارش در بسیاری از سینماهای مردمی مخاطبان بعد از تماشای فیلم دقایقی ایستاده به تشویق فیلم سینمایی «لاتاری» پرداخته‌اند.


منبع:تسنیم

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *