خانه / اخبار خارجی / توییتر مدیر عامل جک دورسی می پرسد توییتر برای کمک با خود دو شغل

توییتر مدیر عامل جک دورسی می پرسد توییتر برای کمک با خود دو شغل

[ad_1]

تصویر: کیمبرلی سفید / گتی ایماژ

جک دورسی یکی از بچه ها که تاسیس توییتر قرار گرفته است. او نیز مرد که cofounded شرکت پرداخت میدان است.

کارآفرین ۴۰ سال سن به عنوان محصول رویایی برای آمدن دو دره سیلیکون منادی و ریاست او را در حال حاضر به عنوان مدیر عامل شرکت از هر دو. 

به وضوح، دورسی بسیاری به حقه بازی است. تا پنج شنبه بعد از ظهر, او در زمان به توییتر تقاضای کمک در جای پای مدیر عامل Airbnb برایان Chesky، که همان چیزی که در روز کریسمس:

توییتر سرمایه گذاران قيمت سهام شدنیوزیلند را تماشا کرده اند و در آخرین دو ماه شاهد کاهش سی سوئیت. رئیس بخش عملیاتی Bain آدم چپ شرکت در ماه نوامبر و پا مسینگر آدم فناوری رئیس و معاونت از محصول جاش مک فارلند پایین اوایل این ماه. 

و در آنچه فقط ممکن است زمان بندی تصادفی، دورسی را درخواست گزارش وال استریت جورنال، headlined “ضربه محکم و ناگهانی را IPO Roadshow پیام: فیس بوک بعدی، نه توییتر بعدی هستیم.” توییتر طولانی ارتباط ضعیف با وال استریت بود. عنوان مقاله اشاره کرد، توییتر ۳۶ درصد زیر قیمت IPO آن معامله می شود. 

ضربه محکم و ناگهانی به دنبال این گزارش به مقایسه آن بنیانگذار و مدیر عامل شرکت اوان اشپیگل به اواخر استیو جابز — کسی دورسی idolized و سعی کردم به تقلید — و مارک زوکربرگ مدیر عامل فیس بوک.  

بنابراین آنچه خواهند توییتر از توییتر? 

صدای جیر جیر ویرایش

آن است در حال اجرا شوخی است که بسیاری از کاربران یک نگرانی جدی است. تقریبا هر اعلام محصول همراه با سیل توییت درخواست ویرایش صدای جیر جیر. حتی کیم کارداشیان و اخیرا NSA whistleblower ادوارد Snowden عموم خواسته چنین ویژگی مدیر عامل خودش شده. 

است او در مورد این یکی گوش دادن. 

به طور جدی. 

کانال / فهرست مشاهده

شخص ثالث نرم افزار Tweetdeck و هر دو به ایجاد لیست کاربران، اما نه خدمات تلفن همراه توییتر دوستانه و آسان برای استفاده.

را ممنوع “نازی”

توییتر

شاید گم در این سال به دست آورد که دلیل آن مشکل شایع سوء استفاده. این یکی از دلایل مردم نیز به رشد راکد کاربر آن ویژگی است. در سال گذشته توییتر بیشتر به سرعت در حال خراب کردن حساب های تروریستی و اعضای را ممنوع کرده. 

رابط کاربر بهتر برای موضوعات

در حالی که توییتر یک بار به عنوان یک سایت microblogging اشاره شد, فقط در مورد افکار خود را به اشتراک گذاری آن نیست. آن را الهام بخش بسیاری از عقب و جلو مکالمه. متاسفانه، نگه داشتن با آن کثیف است. 

اشتراک به تاپیک

توییتر است انجام مقدار زیادی از curation اطراف حوادث زندگی می کنند و موضوع را با لحظه های که برخی از شما می توانید به دنبال, اما آن اجازه نمی دهد که شما را به عضویت در مکالمه که انتخاب توییتر نیست. 

ذخیره دکمه

روزی روزگاری، دکمه های مورد علاقه (ستاره) به عنوان نه تنها یک ابزار تایید اما تابع فیس بوک شده می تواند. هنگامی که توییتر تغییر آن به امثال (قلب)، آن خراب با مفهوم. برخی از برنامه های شخص ثالث مانند افسون، ایجاد شده توسط یک کارمند توییتر ارائه این سرویس. 

ویرایشگر های عمومی?

نمودار سهام زنده

توییتر سرمایه گذاری بزرگ است. اما اگر می خواهید کاربران به دانستن قیمت سهام، سرمایه گذاران به نوبه خود به برنامه های دیگر مانند گوگل داشته باشد. 

پیام مستقیم

گروه پیام یا پیام خصوصی در توییتر در واقع فوق العاده ساده است. اما به ضرر آن. این اجازه می دهد تا شما تقریبا هیچ چیز انجام علاوه بر ارسال متن های gif و emojis. که نسبت به فیس بوک مسنجر و عدد بیانتها و معتنی دیگر نرم افزار پیام که مستقیم پیام های به سطح بعدی گرفته شده است.

گوش بیشتر از دورسی

و برای میدان? 

به خوبی معلوم، مردم در توییتر می خواستم به شکایت در مورد عدم ویرایش صدای جیر جیر.

اما اگر چه آنها هنوز هم مصرف می جک برای سوار کردند مردمی دره سیلیکون برای گفتن در مورد میدان ندارد.

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *