خانه / اخبار روز / تقدیر شهردار تهران از فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) در فعال کردن پروژه‌ها

تقدیر شهردار تهران از فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) در فعال کردن پروژه‌ها

[ad_1]


ساعت: ۱۳:۳۵
منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۶/۱۹
شناسه خبر: ۱۴۰۷۱۷۶

مهندس سید محمد علی افشانی گفت: از فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) که با وجود محدودیت‌های مالی فراوان به فعال کردن تمام پروژه‌های شهر تهران پرداختند تشکر می‌کنم.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، شهردار تهران در آیین افتتاح پروژه تونل آرش به بلوار اسفندیار و بزرگراه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی که روز دوشنبه نوزدهم شهریورماه با حضور رئیس شورای شهر تهران، مدیرعامل موسسه حرا و برخی از مدیران شهری در محل این پروژه برگزار شد گفت: با وجود محدودیت مالی فراوان، با فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) جلسه گذاشتیم و از آن‌ها خواستیم که در شرایط فعلی کار را ادامه دهند و خوشبختانه آن‌ها نیز موافقت کردند که جای تقدیر دارد و همه پروژه‌ها فعال شد.
وی افزود: جالب است وقتی که پروژه‌ها شروع شد به شورا و شهرداری انتقاد کردند و فشار آوردند که چرا پروژه‌ها تعطیل است؟! این در حالی بود که درست در نقطه اوج فعالیت این پروژه‌ها این حرف‌ها را زدند و به آن‌ها توصیه می‌کنیم بهتر است که مردم را امیدوار کنند.
شایان ذکر است پروژه تونل دوطبقه آرش به بلوار اسفندیار و بزرگراه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به طول حدود ۱٫۴ کیلومتر از پروژه‌های موسسه حرا قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) می‌باشد که به منظور توسعه و تکمیل شبکه معابر حمل و نقلی در منطقه ۳ تهران احداث شده است.


منبع:خاتم الانبیا

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *