خانه / اخبار خارجی / تغییرات جدید در وب سایت رسمی کاخ سفید نگرانی فعالان عدالت اجتماعی

تغییرات جدید در وب سایت رسمی کاخ سفید نگرانی فعالان عدالت اجتماعی

[ad_1]

President-elect Donald Trump pumps his fist as he arrives during the 58th Presidential Inauguration at the U.S. Capitol in Washington, Friday, Jan. 20, 2017.
رئیس جمهور منتخب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پمپ مشت خود را به عنوان او می رسد در طول ۵۸ البرداعی در کنگره ایالات متحده در واشنگتن، جمعه ۲۰ ژانویه ۲۰۱۷٫

تصویر: APAndrew Harnik / آسوشیتد پرس

تغییرات به رسمی وب سایت های دولت آمریکا در سحر ریاست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر نگران کننده مردم در عدالت اجتماعی علل سرمایه گذاری.

بسیاری از تغییرات فعالان اشاره کرد به کاخ سفید وب سایت رسمی، WhiteHouse.gov، ترسیم سیاست های مغلوب ساختن پیشی جستن را در عدالت کیفری و مهاجرت ساخته شد. هیچ اشاره از تجاوز حقوق وجود دارد.

مسائل بالا”” بخش از سایت است صفحه ایستاده تا برای ما جامعه اجرای قانون است که نشان می دهد مسیر به امن تر از جوامع نهفته در “اجرای قانون بیشتر، بیشتر تعامل جامعه و پلیس موثرتر.”

“خطرناک فضای ضد پلیس امریکا اشتباه است. دولت مغلوب ساختن پیشی جستن آن به پایان خواهد رسید.”

“خطرناک فضای ضد پلیس امریکا اشتباه است،” سایت خوانده شده. “دولت مغلوب ساختن پیشی جستن آن به پایان خواهد رسید.”

این بیانیه قوی اشاره به خشم و اعتراض فعالان علیه موارد خشونت پلیس که در جامعه سیاه و سفید برای سال هدف قرار داده است. آن ویژه جنبش سیاه زندگی می کند ماده در ۲۰۱۲ بعد از مرگ Trayvon مارتین موجب — کمپین است که در اغلب انتقادات حبس جمعی و تصور پلیس چگونه بهتر می تواند در خدمت جوامع رنگ.

سیاه زندگی می کند ماده فعال و مبارزات صفر مؤسسین بریتنی Packnett عضو پرزیدنت اوباما نیروی کار در قرن ۲۱ Policing تازگی Mashable است که نیروی کار تحت تهمت رئیس جمهور ادامه می گفت. نیروی کار مسئول تصور چگونه پلیس می تواند دوباره رسیدن به اعتماد شهروندان و چگونه امنیت عمومی می تواند از طریق همکاری بهبود یافته بود.

بخش جدید سایت در حال حاضر اهمیت تفنگ قوانین مالکیت بیان که اصلاحیه دوم دارایی ها به پلیس به طور کلی ادعا میکند.

“حمایت از اجرای قانون به معنای حمایت از شهروندان ما توانایی برای محافظت از خود،” آن را بار خوانده شده است. “خود را رعایت کنید ما را حاميان حقوق متمم دوم در هر سطح از سیستم قضایی ما.”

“حمایت از اجرای قانون نیز به معنی بیگانگان غیر قانونی با خشونت سوابق کیفری است که در داخل مرزهای ما باقی مانده است را خارج می کردند.”

بخش ایستاده تا برای ما جامعه اجرای قانون نیز نشان می دهد که مهاجران غیرقابل شمارش منجر به خشونت در ایالات متحده با اشاره به اخراج و تهمت را بدنام دیوار به عنوان یک راه برای حل تهدید asserted. 

می گوید: “رئیس جمهور تهمت است متعهد به ساخت دیوار مرزی برای جلوگیری از مهاجرت غیر قانونی، برای جلوگیری از باندهای و خشونت و برای جلوگیری از مواد مخدر از ریختن به جوامع ما” وب سایت. “اجرای قانون حمایت از بیگانگان غیر قانونی با خشونت سوابق کیفری است که در داخل مرزهای ما باقی مانده است را خارج می کردند به آن معناست.”

بیانیه ای شامل زبان های طولانی شناخته شده به توهین آمیز، مهمترین عبارت “بیگانگان غیر قانونی.”

تجاوز جامعه نیز متوجه و حذف صفحات وب است که هویت و مسائل خود را. وب سایت رسمی کاخ سفید قادر به حذف آن اختصاص داده شده تجاوز صفحه، که با توجه به نسخه ذخیره شدهی از سایت کردند قبلا تعهد پرزیدنت اوباما به تعامل با جامعه است.

آن ممکن است تعجب که صفحه اوباما میراث و وکالت حذف شد، اما این واقعیت است که آن را نه با چیز دیگری جایگزین شد فعالان خصوص نگران ترک است. 

برای روشن کردن کليد واژه “فراجنسیتی”، “تجاوز” و “همجنسگرایان” در سایت رسمی کاخ سفید تا هیچ نتیجه در زمان نگارش را جستجو می کند.

A جستجو برای “همجنسگرا” تا نتیجه یک نوبت اما کلمه اشاره به جامعه عجیب و غریب استفاده می شود. در عوض، جستجو می زیستی بانوی اول کولیج فیض که می گوید او جبران کمرویی شوهرش با “دوستی گی.” 

فعالان مغولستان نیز شناسایی حذف آشکار از گزارش در وب سایت وزارت کار ایالات متحده با عنوان “حقوق Advancing همجنسگرایان محل کار.” گزارش که تحت اوباما ساخته شده قهرمانان “پیشرفت هیجان انگیز” ی برابری و تجاوز دیده می شود اما تاکید “مبارزه همچنان ناتمام است.”

نسخه ذخیره شدهی گزارش نشان می دهد که این طرح اوباما در محل کار برابری تجاوز کار از جمله برنامه های برای به رسمیت شناختن برابر همه خانواده ها در محل کار سیاست ها و حمایت های ویژه برای کارگران فراجنسیتی برشمرد. 

تجاوز به طرفداران گفت: تغییرات وب سایت ایستاده در تضاد کامل به تعهد اوباما به جامعه در اولین روز ریاست جمهوری خود را ساخته شده.

پاداش: مدارس هستند قلدری دانش آموزان ترانس?

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *