خانه / اخبار روز / بیش از ۱۶۷جانباز در نیروی انتظامی شرق استان تهران وجود دارد

بیش از ۱۶۷جانباز در نیروی انتظامی شرق استان تهران وجود دارد

[ad_1]


ساعت: ۱۷:۴۴
منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۲/۰۲
شناسه خبر: ۱۳۴۴۹۰۷

فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: جانبازان شهدای زنده انقلاب و سند افتخار نیروی انتظامی هستند، بیش از ۱۶۷جانباز در نیروی انتظامی شرق استان تهران وجود دارد.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از قرچک آنلاین؛ مراسم تجلیل از جانبازان نیروی انتظامی شرق استان تهران با حضور سردارنامی جانشین راهور ارتش جمهوری اسلامی ایران، سردار ناظری فرمانده شرق استان تهران،حجت السلام اسماعیلی امام جمعه قرچک، مسئولان ارشد نیروی انتظامی و جمعی از جانبازان سرافراز ناجا و خانواده های آنها در سالن کوثر ستاد نیروی انتظامی شرق استان تهران برگزار شد.


سردار عبدالرضا ناظری فرمانده انتظامی شرق استان تهران در این مراسم اظهار داشت: باتوجه به فرمایشات مقام معظم رهبری درباره جانبازان که فرمودند آنها در قضیه جنگ هستند و خواهند بود، رنج جنگ را تا سالهای متمادی بر دوش می کشند، همه از جنگ فارغ شدیم اما این جانباز است که تا آخر عمر از جنگ فارغ نخواهد شدوبا مشکلات جسمی درگیر هستند به همین دلیل مسئولان ذیربط باید برای خدمت به جانبازان از هیچ تلاشی دریغ نکنند .

وی افزود: فرمانده نیروی انتظامی شرق استان تهران دو دغدغه در مورد تامین امنیت و آسایش مردم وحل مشکلات ایثارگران دارد والحق و الانصاف در حد وسع ناجا برای حل مشکلات ایثارگران تلاش کرده است.

سردار ناظری بیان کرد: جانبازان شهدای زنده انقلاب و سند افتخار نیروی انتظامی هستند، بیش از ۱۶۷جانباز در نیروی انتظامی شرق استان تهران وجود دارد.


وی تاکید کرد: دوران دفاع مقدس برگ زرینی است برای فرزندان و آیندگان که با مرور تاریخ به وجود چنین انسانهایی افتخارمی کنند.

فرمانده نیروی انتظامی شرق استان تهران افزود: عزتی که امروز برای جمهوری اسلامی وجود دارد در طول تاریخ برای هیچ ملتی وجود نداشته است.

وی گفت: رفع مشکلات ایثارگران و جانبازان وظیفه همه مردم است و همه ما خادمان جانبازان کشور ایران هستیم.

سردار ناظری تصریح کرد: امنیت، اقتدار و سربلندی امروز ایران اسلامی، مدیون جان فشانی و از خود گذشتگی شهیدان و جانبازان در دفاع مقدس است.

وی در پایان نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت را از دستاوردهای انقلاب اسلامی بیان و خاطرنشان کرد: برای مقابله با توطئه‌های دشمن، باید جوانان را با این فرهنگ و همچنین ایستادگی و شجاعت ایثارگران و جانبازان آشنا کرد.


انتهای پیام/

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *