خانه / اخبار خارجی / بزرگترین رقابت در تاریخ “سوپر سر و صدا وارنر غوغا”

بزرگترین رقابت در تاریخ “سوپر سر و صدا وارنر غوغا”

[ad_1]

در یک گوشه ای: جوزف “انبه” مارکز، غرب ساحل بزرگترین سوپر سر و صدا وارنر غوغا پلیر برنده مسابقه پیدایش اولین برنده اخیر از ۶ خانه بزرگ قهرمان آمریکایی و خبره خدا غوغا .

در گوشه دیگر: آدم لیندگرن “نیروی دریایی”، بزرگترین در اروپا غوغا پلیر برنده پیدایش ۲ و ۳ برنده اخیر باز سر و صدا UGC افسانه سوئدی و خبره خدا غوغا .

سرانجام جلسه نهایی بزرگ در حال حاضر بزرگترین رقبای در بازی انبه و نیروی دریایی اولین بار در مسابقات برگزار شد خارج از سان فرانسیسکو در سال ۲۰۰۹ که در آن دو به رقابت در مسابقات پیدایش اولین ملاقات در نظر گرفته. با کسانی که ۲۹۰، این بود بزرگترین مسابقات غوغا در تاریخ.

در حال اجرا از شنبه به یکشنبه، تقریبا هشت سال بعد جنسیس ۴ ۱,۷۰۲ کسانی دارای — از جمله انبه و نیروی دریایی. اگر هر مسابقه خود راه می رود، انبه و نیروی دریایی یک بار دیگر در مرحله نیمه نهایی برندگان پا به پا می تواند بروید. و اگر شما فکر می کنید در fairytales آنها نهایی بزرگ برای پیدایش چهارم در ردیف چهره می تواند.

رقابت در نگاه اول

به اولین مسابقه رسمی مسابقات خود را در پیدایش، انبه در حال حاضر خود را در ایالات متحده برنده مسابقات پس از مسابقات ۲۰۰۸ و ۲۰۰۹ خود را به عنوان مورد علاقه به پیدایش سیمان ثابت بود. تا آنجا که صحنه ایالات متحده در زمان نگران بود، انبه شاید بزرگترین بود غوغا پلیر در جهان.

در همین حال، در طرف دیگر قلاب، نیروی دریایی پاره از طریق رقابت. Swede بیشتر بازیکنان ایالات متحده با توجه به این اولین بار او را در ایالات و مکه غوغا رقابت ناشناخته بود.

هر دو بازیکن استخر خود را تحت سلطه درآمد دانه بالا در طرف مقابل از قلاب. آنها تحت سلطه خود براکت حذف بازیکن بعد از پخش تا جلسه شوم خود را در نهایی برندگان در روز آخر پیدایش. در حالی که بازنده را مجبور به خزیدن از طریق بازنده در مرحله نیمه نهایی و نهایی آن را به مرحله اصلی برنده بر روی نهایی بزرگ حرکت می کند.

بازی به عنوان هلو، نیروی دریایی انبه در مسابقه مراسم تحلیف خود را ارسال انبه به براکت بازنده و تکان دهنده جمعیت را شکست داد. انبه شکست مخالفان خود تنهایی، نیروی دریایی نشست دوباره نهایی بزرگ.

با استفاده از Jigglypuff برای هفت از هشت بازی نهایی دو مجموعه بزرگ، انبه پاره نیروی دریایی به عنوان شعار جمعیت برای قهرمان آمریکا پایان دادن به سری با راحتی کامل ارسال هلو نیروی دریایی را افزایش خارج از صحنه.

اگر چه انبه در زمان مقام اول در پایان، او می تواند ایستادن روی همان زمین به عنوان بازیکن برتر آمریکا نیروی دریایی را نشان داد. 

این فقط شروع داستان خود بود.

میدان نبرد پیدایش

نیروی دریایی در مسابقات آمریکا بیشتر و قرار دادن در حالی که انبه سلطنت خود را در بالا ادامه داد و در مسابقات متعدد در سراسر ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ نمایش آغاز شد. دو تنها مسابقات همان چند بار در آن سال وارد شده اما هرگز موفق به رفتن دوباره یک در یک.

تا پیدایش ۲٫

دوباره، پاره جفت از طریق استخر، در دو طرف متضاد از براکت با دانه بالا پایان. نیروی دریایی هر کس در مسیر خود را در حالی که انبه به براکت بازنده در مرحله نیمه نهایی برندگان ارسال شد ساخت beeline برای نهایی بزرگ را شکست داد.

دوباره، انبه را از طریق براکت بازنده تحت فشار قرار دادند.

دوباره، انبه و نیروی دریایی نهایی بزرگ پیدایش، دو سال پس از آنها را برای مبارزه در اولین مسابقه خود را با هم مقام اول.

انبه برداشت فاکس و نیروی دریایی گیر با هلو. انبه در زمان اولین بازی و نیروی دریایی در زمان دوم در مجموعه بهترین پنج. آنها برنده باز هم نمره حلق آویز در ۲ ۲ معامله.

مانند چهار بازی قبل از انبه و نیروی دریایی هر دو به یک سهام در بازی پنج بود. مثل جنسیس قبل از جمعیت برای انبه مناجات بود.

اما نیروی دریایی بود حرکت انبه را به خواندن بیش از حد، توقف هر پیش و گرفتن بازدید در چپ و راست. انبه آسیب بیش از حد گرفته بود و با یک حمله هوایی خنثی نهایی، نیروی دریایی فرستاده انبه پرواز کردن مرحله خیلی دور برای بازیابی.

جنسیس ۲ را بردیم. او و انبه، هم ۱-۱ در مسابقات نهایی بزرگ بود.

پیدایش رفت وقفه برای پنج سال به عنوان نیروی دریایی و انبه مجسمه شهرت خود را به عنوان دو تن از خدایان پنج غوغا . خدایان پنج — افسانه ای گروه که شامل خوان “Hungrybox” Debiedma “Mew2King” جیسون Zimmerman و کوین “PPMD” Nanney — به ندرت از دست دادن. برای سال, آن تقریبا بود که یکی از آنها برنده شدن هر مسابقه داده شده تضمین شده.

وقتی ظهور پیدایش در ژانویه سال ۲۰۱۶ با پیدایش ۳ دوباره، صحنه غوغا منفجر شده بود. استخرهای جایزه ten-fold بیشتر بازیکن افزایش یافته بود و طرفداران به گیمکیوب بازی در droves رنگی. غوغا قادر به تجربه خود رنسانس بود. 

۳ پیدایش دوباره دیدم انبه و نیروی دریایی با دانه بالا در انتهای مخالف براکت–اگر چه این زمان در اطراف خدایان پرید استخر و دادن آن به طور خودکار بر شهرت خود را تحویل داده شد.

انبه دوباره ارسال به براکت بازنده در حالی که نیروی دریایی winstreak تا نهایی بزرگ که در آن او در نهایت با انبه برای پیدایش سوم در ردیف ملاقات سوار.

پس از از دست دادن دو بازی به انبه را روباه، نیروی دریایی از روباه به هلو تغییر اما مجموعه اول از دست ۱-۳، ارسال نهایی بزرگ به مجموعه دوم برنده طول می کشد همه.

هر کس مجموعه بعدی را به دست آورد می شود منجر به پیدایش عنوان.

اگر چه جمعیت طرف انبه در تمام مسابقه باقی می ماند، نیروی دریایی برای پیروزی گانینگ بود. دست زدن به نیروی دریایی فاکس انبه را اول دو بازی در زمان و سرعت نهایی را به امتیاز نهایی فرستاده.

انبه پاسخ، برنده نزدیک دور به او در هیئت مدیره و سر به بازی چهار در مقصد نهایی قرار داده. نیروی دریایی بازی انبه به اتفاق اول در پیدایش ۳ قرار دادن کنترل.

در سال از اولین ملاقات خود انبه و نیروی دریایی برنده در مسابقات بعد از مسابقات داد و ستد است. نیروی دریایی بازی فعلی منجر شود در ۲۰-۱۸ است — تنها بازیکن در جهان است که برنده بیشتر از ضرر و زیان برابر انبه.

پیدایش است فقط یک قطعه از آن تاریخ است، اما آن را سری است که همچنان به جای خدایان دو نهایی بزرگ در برابر با وجود شانس.

این ممکن است پیدایش اول به سوم غوغا پلیر در نهایی بزرگ است، یا ممکن است یکی دیگر از ورودی های هیجان انگیز در حماسه انبه/نیروی دریایی. شاید انبه اول، مقید کردن سوابق پیدایش خود را یک بار دیگر برگزار خواهد شد. و یا شاید نیروی دریایی را برنده مسابقات قهرمانی و اثبات خود به بازیکن در غالب یک بار و برای همه.

خواهیم دید چه اتفاقی می افتد این آخر هفته.

پاداش: سر و صدا خواهران: که چرا زن بازی مسابقات خوب برای همه

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *