خانه / اخبار روز / برخی در داخل برای FATF دست می زنند/ برخی روشنفکران آدرس دشمن را می دهند
1664744

برخی در داخل برای FATF دست می زنند/ برخی روشنفکران آدرس دشمن را می دهند

[ad_1]


ساعت: ۱۵:۴۶
منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
شناسه خبر: ۱۴۱۵۴۵۰

یکی از بندهای این معاهده این است که ایران باید تمامی اطلاعات ریالی خود را به آمریکا و اسرائیل بدهد. این درحالی است که برخی در داخل برای FATF دست می زنند.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از رهیاب ؛ حجت الاسلام و المسلیمن میراحمدرضا حاجتی در خطبه های نماز جمعه ۱۳ مهرماه اهواز با بیان اینکه کربلا خیمه است و زیر این خیمه ما درس‌ها می‌گیریم، اظهار داشت: اولین دستوری که انگلیسی‌ها به رضا قلدر پهلوی دادند این بود که حجاب از سر زنان ایرانی بردارد، دستور بعد برداشتن عمامه از سر روحانیون و دستور سوم هم دستور به تعطیلی روضه های امام حسین(ع) بود.


 


وی افزود: وقتی امام خمینی(ره) را از قم بردند چون در ماه محرم بود امام فرمود دیدم که از سیاهی‌های روضه می‌ترسیدند و رمز و کلمه آغاز ظهور امام زمان(عج) هم روضه امام حسین(ع) است و باید بدانیم حوادث آخرالزمانی ذیل موضوع اباعبدالله(ع) معنا می‌شوند.


 


خطیب نماز جمعه اهواز عنوان کرد: در یکی از نسخه های انجیل به نام برنابا که کمتر تحریف شده است، به صراحت آمده که پسر انسان یا منجی آخرالزمان در میان قومی ظهور می‌کند که بر سینه می‌زند. یا حسین(ع) رمز گذر از این پیچ تاریخی است که امام خامنه‌ای بارها به آن اشاره کرده‌اند.


 


حجت الاسلام حاجتی خاطرنشان کرد: ما باید تعارف را کنار بگذاریم و باید بدانیم پشت سر چه کسی راه بیفتیم که خیال‌مان راحت باشد که در مسیر اباعبدالله(ع) هستیم و این شخص سیدعلی حسینی خامنه‌ای است و باید همچون رهبری مسائل را تحلیل کنیم.


 


وی با اشاره به اجتماع هزاران نفری بسیجیان در کشور، عنوان کرد: رهبر انقلاب در جمع بسیجیان فرمودند که برای اینکه خائن امروز را بشناسید، ببینید که چه کسی می گوید به دشمن پناه ببرید.


 


امام جمعه موقت اهواز تصریح کرد: برخی روشنفکران غرب زده صبح تا شب کارشان این است که آدرس دشمن را می دهند و کشور را به سمت دهان گرگ می برند.


 


حاجتی با بیان اینکه رهبر انقلاب فرمودند پیام اقتدار به دشمن بدهید، خاطرنشان کرد: تجمع ۳۰ هزار نفری بسیجیان، روز گذشته در اهوازی به وقوع پیوست که زخم خورده است و در یک قلم ۲۴ شهید حادثه تروریستی را در شهرهای عرب و عجم تشییع کرد.


 


وی با اشاره به تاکیدات رهبر انقلاب مبنی بر استفاده از جوانان به عنوان موتور محرک کشور، افزود: بنیاد شهید اخیراً آماری داده است، میانگین سنی شهدایی که کمر ارتش بعث عراق را شکستند، ۲۲ سال بوده است.


 


خطیب نماز جمعه اهواز گفت: امروز از از تنگه جبل الطارق تا تنگه مالاکا و از دریای آدیاتیک تا جزیره دیگوگارسیا، بیش از ۳۰۰ پایگاه نظامی بزرگ و کوچک آمریکا از کارایی افتاده اند. مقام اروپایی گفته که زمان عربده کشی ما غربی ها به پایان رسیده است زیرا اگر تنها ۲ پایگاه موشکی ایران فعال شوند، پایگاه های نظامی آمریکا با خاک یکسان خواهند شد.


 


حجت الاسلام حاجتی در ادامه با بیان اینکه امروز دشمن برنامه جدیدی را طراحی کرده است که بخشی از آن به دست خائنان داخلی است، تصریح کرد: دشمن از یک طرف سلاح اقتصادی را با کمک کشورهای عربی منطقه فعال کرده بود و از سوی دیگر با ابزار فضای مجازی، القای پایان جمهوری اسلامی تا چند ماه آینده را می دهند.


 


وی در ادامه با اشاره به تلاش ها برای پیوستن ایران به FATF، تصریح کرد: یکی از بندهای این معاهده این است که ایران باید تمامی اطلاعات ریالی خود را به آمریکا و اسرائیل بدهد. این درحالی است که برخی در داخل برای FATF دست می زنند.


 


امام جمعه موقت اهواز عنوان کرد: باعث تاسف است که حتی اگر ما تمامی موارد FATF را قبول کنیم، به دلیل عضویت عربستان و اسرائیل، تعلیق سیستم بانکی ایران همچنان ادامه خواهد یافت.


 


حاجتی تصریح کرد: اگر دشمن ما را تهدید می کند، ملت در صحنه هستند، همانگونه که از محمد طاهای ۴ ساله تا شهید منجزی جانباز ۷۵ درصد اعلام کردند.


 


انتهای پیام/

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *