خانه / اخبار روز / برخورد با مفسدان افتخار نظام است/توان دفاعی کشور قابل مذاکره نیست
2639270.jpg

برخورد با مفسدان افتخار نظام است/توان دفاعی کشور قابل مذاکره نیست

[ad_1]


ساعت: ۲۳:۱۲
منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۸/۲۷
شناسه خبر: ۱۲۳۸۸۶۰

سرداد نقدی در یادواره شهید زین‌الدین و ۶ هزار شهید قم:

معاون فرهنگی سپاه پاسداران گفت: برخورد با متخلفان و مفسدان باعث شرمندگی برای نظام اسلامی نیست بلکه موجب افتخار است و این شرمندگی برای خیانت‌کاران و دزدان است.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار محمدرضا نقدی شامگاه شنبه در یادواره سردار شهید مهدی زین‌الدین، سرداران و ۶ هزار شهید استان قم که با حضور علما، خانواده معظم شهدا و جمعی از مسئولان در مجتمع فرهنگی امام خمینی(ره) قم برگزار شد، اظهار داشت: شبکه‌های ماهواره‌ای زیادی برای از بین بردن انقلاب اسلامی راه‌اندازی شده است و دشمنان از این طریق می‌خواهند با دلایلی از جمله عدم رعایت عدالت اجتماعی علیه نظام اسلامی هجمه وارد کنند و بودجه‌هایی برای این امر از سوی سرویس‌های اطلاعاتی دشمن در نظر گرفته شده است.


وی گفت: اینکه نظام اسلامی با متخلفان و مفسدان برخورد می‌کند باعث شرمندگی برای نظام نیست بلکه موجب افتخار است و این شرمندگی برای خیانت‌کاران و دزدان است.


این فرمانده دوران دفاع مقدس افزود: مبارزه با فساد نشان دهنده زنده بودن نظام اسلامی است و شرمندگی برای آن دسته از حکومت‌هایی است که با متخلفان برخورد نمی‌کنند و در رژیم طاغوت پرونده‌ای برای متخلفان و مفسدان باز نشد.


اتهام زنی‌ها به دستگاه قضایی و نظام اسلامی درست نیست


وی بیان داشت: اتهام زنی‌ها به دستگاه قضایی و نظام اسلامی درست نیست و دشمنان دوست دارند پیشرفت‌های ملت ایران را در دنیا شکست خورده نشان دهند.


نقدی ادامه داد: امروز رئیس جمهور فعلی آمریکا اذعان می‌کند که این کشور بدهکار است و هر روز بر بدهی‌هایشان افزوده می‌شود.


وی عنوان کرد: یک عده مزدور در داخل کشور به دنبال خوب نشان دادن چهره آمریکا هستند و پیشنهاد دوستی با آمریکا می‌دهند.معاون سپاه پاسداران تصریح کرد: دوران ابرقدرتی آمریکا تمام شده است و آنان مدام حرف از مذاکره می‌زنند و در داخل کشور گفتند مذاکره با اروپایی‌ها فایده‌ای ندارد و باید سراغ کدخدا رفت و ما ۶ سال معطل این ماجرا شدیم.


امروز ایران اسلامی در اوج قدرت قرار دارد


وی تأکید کرد: هیچ کشوری بر سر توان دفاعی خود مذاکره نمی‌کند که ما بخواهیم مذاکره کنیم امروز ایران اسلامی در اوج قدرت قرار دارد و آمریکا ضعیف شده است.


سردار نقدی اظهار داشت: یادواره شهدا، مجلس میثاق بستن با شهدا است و اگر آنان جان خود را فدای اسلام و کشور کردند امروز ما نیز باید همان راه را ادامه دهیم.


وی با بیان اینکه شهدا ستارگانی هستند که راه را به ما نشان می‌دهند، افزود: این راه به ما ثابت می‌کند که مرگ پایان زندگی نیست و انسان با شهادت وارد زندگی بالاتری می‌شود.


منطق شهادت‌طلبی در منطقه گسترش یافته است


معاون فرهنگی سپاه پاسداران عنوان کرد: امروز وقتی منطق شهادت‌طلبی ملت ایران در منطقه گسترش پیدا می‌کند حتی در لبنان نیز رژیم صهیونیستی با شکست مواجه می‌شود.


به گزارش مهر، وی ادامه داد: امروز ملت فلسطین بیدار است و رژیم صهیونیستی که چهارمین ارتش قوی دنیا را لقب گرفته با شکست مواجه شده است و در عراق و افغانستان نیز منطق شهادت‌طلبی، دشمنان را با شکست مواجه کرده است.


معاون فرهنگی سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: امروز تفکر شهادت تا سوی مرزهای دریای مدیترانه پیشرفته و دشمنان را مجبور به عقب نشینی کرده است.

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *