خانه / اخبار خارجی / بازی های ویدئویی صنعت پاسخ به تهمت است مهاجرت بان

بازی های ویدئویی صنعت پاسخ به تهمت است مهاجرت بان

[ad_1]

Demonstrators block traffic at the international arrival terminal as they protest against President Donald Trump's executive order on immigration at San Francisco International Airport on Jan. 28, 2017 in San Francisco, California.
تظاهر کنندگان بلوک ترافیک در بین المللی ورود ترمینال به عنوان اعتراض آنها به رئیس جمهور دونالد تهمت دستور اجرایی مهاجرت در فرودگاه بین المللی سان فرانسیسکو در تاریخ ۲۸ ژانویه ۲۰۱۷ در سان فرانسیسکو، کالیفرنیا.

تصویر: استفان لام/گتی ایماژ

چگونه کند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستور اجرایی بحث مهاجرت بر صنعت بازی های ویدئویی?

انجمن جهانی کسب و کار، بعد از همه است. ناشران و توسعه دهندگان در فقط در مورد هر منطقه از جهان کار می کند و تیم پشتیبانی اکثر نمایندگی طبقه بندی گسترده ای از ملیت.

دستور اجرایی تهمت را بالقوه جادوها مشکل برای کسانی که به ساخت و فروش بازی. برای ۹۰ روز بعد، مسافران از ایران، عراق لیبی سومالی سودان سوریه و یمن — همه ملت های مسلمان عمدتا — از ورود به ایالات متحده محروم اند.

رویداد بازی های بزرگ بعدی در افق است کنفرانس سالانه توسعه بازی است که اجرا می شود از ۲۷ فوریه تا ۳ مارس — داخل پنجره ممنوعیت سفر تهمت را — در سان فرانسیسکو. که چرا این بود جای تعجب نیست برای دیدن پاسخ سریع از تجارت نشان می دهد سازمان دهندگان از طریق توییتر است.

انجمن توسعه بین المللی بازی — که در دیدار در GDC سال هر — چندضلعی تایید به است که تنها دو نفر از اعضاء ۸,۰۰۰ یکی از هفت کشور متاثر از بان کی مون آمده. اما این نکته یادداشت IGDA نیست.

“[The] مسئله نیست لزوما تاثیر بر این کشورهای خاص بلکه بر گسترش عمومی بیگانه هراسی در دولت ایالات متحده و چگونه آن قطعا توانایی ایالات متحده به استخدام استعداد و سطح جهان رقابتی باقی می گذارد” مدیر اجرایی سازمان کیت ادواردز، اشاره کرد.

انجمن نرم افزار سرگرمی با صدور بیانیه خود در دوشنبه, ژانویه ۳۰٫ این یکی مستقیما به آدرس جدید مهاجرت سیاست افزایش نگرانی های که در آن اشاره کرد در پاسخ IGDA اکو.

بیانیه ESA کامل در اینجا است:

انجمن نرم افزار سرگرمی کاخ سفید به ورزش احتیاط با توجه به مهاجرت حیاتی و برنامه های کارگر خارجی شد. به عنوان یک نیروی پیشرو در تکنولوژی و صادر کننده سرگرمی صنعت بازی ویدیویی آمریکا رشد در سهم نوآوران و سرایان از سراسر جهان. در حالی که اهداف بحرانی که امنیت ملی و افزایش شناخت و از شهروندان کشور ما دارد، شرکت های ما تکیه بر استعداد ماهر آمریکا شهروندان، اتباع خارجی ها و مهاجران به طور یکسان. ملت ما اقدامات و کلمات باید مشارکت آنها در اقتصاد آمریکا پشتیبانی. 

ما به تعدادی از ناشران و سازندگان سخت افزار به صورت جداگانه، از جمله سونی نینتندو شده Softworks بتسدا یوبی سافت تاریخ بلیزارد الکترونیک آرتز کپکام اسکوئر انیکس و شرکت گوگل دست ام. مایکروسافت ایکس باکس ساز با صدور بیانیه ای را بیش از آخر هفته.

بتسدا در پاسخ با عبارت زیر:

ما هستند یک شرکت جهانی با کارکنان از هر نژاد جنسیت، قومیت مذهب و گرایش جنسی. به این ترتیب، ما همیشه تنوع و پذیرش بیش از طرد و بخش پشتیبانی می کند.

پاسخ کپکام و اسکوئر انیکس, هر دو ما بیانیه ESA فوق با اشاره به. شرکت گوگل در برابر اظهار نظر در این موضوع در همه تصمیم گرفتند. 

بقیه — سونی نینتندو یوبی سافت تاریخ بلیزارد و الکترونیک آرتز — به پاسخ. همانطور که ما را از دیگران بشنوند ما این پست را بروز کنید.

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *