خانه / اخبار روز / بازدید فرماندار هرسین از تأسیسات و تصفیه خانه آب شرب شهر هرسین+ تصویر
index.jpggqb.jpg

بازدید فرماندار هرسین از تأسیسات و تصفیه خانه آب شرب شهر هرسین+ تصویر

[ad_1]


ساعت: ۲۰:۳۱
منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۶/۲۸
شناسه خبر: ۱۱۹۶۵۲۳

فرماندار شهرستان در راستای پیگیری اجرای پروژه های عمرانی از تأسیسات و تصفیه خانه آب شرب شهر هرسین بازدید کرد.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از دیوانگاه،  امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین در جریان بازدید از تأسیسات و تصفیه خانه آب شرب شهر هرسین طی سخنانی اظهار داشت : ۴ عدد فیلتر از مجموع ۱۲ فیلتر تصفیه که باید در دو مخزن ذخیره آب شرب شهر هرسین نصب شوند نصب شده و بزودی بقیه فیلتر ها با توجه به آماده بودن زیرساخت ها نصب خواهند شد.


فرماندار هرسین بیان داشت : پروژه تصفیه خانه بلند مدت آب شرب شهر هرسین در حال حاضر با۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی تا پایان آذر ماه سالجاری به اتمام خواهد رسید


.

شاه آبادی تصریح کرد: در ساخت تصفیه خانه آب شرب شهر هرسین از سیستم های متعارف و پیشرفته ای استفاده شده که توانایی تصفیه آب با کدورت بیش از ۱۰۰۰ ان تی یو را دارند.


فرماندار هرسین ادامه داد : فیلتر های به کار برده شده در سیستم تصفیه خانه آب شرب شهر هرسین از نوع خودشستشو هستند که با تکنولوژی روز ساخته شده اند و توانایی تصفیه ۱۵۰ لیتر آب در ثانیه را برای هر مخزن دارند.


از دیگر برنامه های این روز فرماندار هرسین بازدید از محور جاده ای شهرستان نور آباد به شهر هرسین بود. شاه آبادی در این بازدید ضمن تقدیر و تشکر از زحمات فرهاد احمدی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان هرسین خبر از اصلاح و ساماندهی پیچ خطر آفرین این محور را داد و اظهار داشت : با همکاری اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای این پیچ به میزان ۸۰۰ متر تعریض و ساماندهی خواهد خواهد شد.


 


فرماندار هرسین اظهارداشت: با اصلاح این پیچ آمار تصادفات جاده ای در این مسیر کاهش خواهد یافت.


 


بازدید از جاده روستاهای داودی علیا و سفلی پایان بخش برنامه های امروز فرماندار هرسین بود.


 

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *