خانه / اخبار خارجی / اینجا برخی از چیزهای دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن را ۱۵ میلیارد دلار بودجه دیوار می تواند صرف شده در

اینجا برخی از چیزهای دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن را ۱۵ میلیارد دلار بودجه دیوار می تواند صرف شده در

[ad_1]

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مرده در ساختمان آن دیوار در سراسر مرز مکزیک قرار است و آن می گذرد به هزینه (کسی??) میلیاردها.

پنجشنبه در کسب و کار خودی که مجلس سنا رهبر اکثریت میچ مک کانل کنگره پیش با طرحی برای ساخت ساختار معماری رویای مغلوب ساختن پیشی جستن را در حال حرکت و برآورد هزینه جایی بین ۱۲ میلیارد دلار و ۱۵ میلیارد دلار خواهد بود تایید گزارش.

که YUGE مقدار پول، بنابراین برای قرار دادن واقعا آن را به چشم انداز ما reimagined برخی دیگر جالب راه میلیاردها صرف شود می تواند.

برخی از خرید جایگزین یکی می تواند با ۱۵ میلیارد دلار را در اینجا.

۱٫ تعداد انگشت شماری از NBA تیم

Trump would still have loads of change after buying the Golden State Warriors.

تهمت ها را هنوز هم باید بارهای تغییر پس از خرید گلدن استیت واریرز.

تصویر: عکس Wilfredo لی/ap

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند او بهترین جمعیت افتتاح پس چرا تیم بسکتبال حرفه ای بهترین بیش از حد نداشته است؟ در سال ۲۰۱۶، فوربس اعلام کرد که تیم NBA متوسط ارزش ۱٫۳ میلیارد دلار است. قیمت که تهمت می تواند خود را ۱۵ میلیارد دلار برای خرید استفاده ۱۱ تیم و شاید در نظر بیشتر پیشنهاد برای نیکس (به ارزش ۳ میلیارد دلار) می splurging بدهید. فقط تصور کنید… با ۳۰ تیم در لیگ، تهمت می تواند افتخار صاحب ۱/۳ از NBA. 😳

Donald Trump hanging out at a New York Knicks game against the Phoenix Suns in 1991 with actor Elliott Gould (left,) and  former wife, Marla Maples (right).

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حلق آویز کردن در بازی نیویورک نیکس برابر خورشید ققنوس در سال ۱۹۹۱ با بازیگر الیوت گولد (چپ) و همسر سابق مارلا افرای (سمت راست).

تصویر: عکس استیو فریمن/ap

۲٫ میلیون ها نفر از اپل

تصویر: mashable کمپوست: اپل

به جای دیوار ساختمان در سراسر مرز مکزیک تهمت باید فقط ارتقاء بیش از ۱۷ میلیون نفر به آی فون ۷٫

اگر او به استفاده از آن ۱۵ میلیارد دلار در فروشگاه اپل، او می تواند خرید ۱۷,۶۶۷,۸۴۵ ۲۵۶GB دستگاه آی فون ۷ (در طلا، به طور طبیعی) در ۸۴۹ دلار هر. چون دونالد گفته ندارد به کسانی پرداخت این مالیات اگر چه, را شامل نمی شود.

۳٫ توییتر

تصویر: کامپوزیت mashable

با دو حساب خود، مغلوب ساختن پیشی جستن است سعی کردم (و epically شکست خورده) به ایجاد توییتر بزرگ دوباره. اما hey، که می داند… اگر او خریداری شاید چیزهایی خدمات شبکه های اجتماعی مختلف می شود؟

در حالی که معامله گران در مکزیک خرید سایت برای خاموش کردن صدای شیپور در نظر گرفته است، او فقط آن برای خود حرکت شبیه چمچه زنی می تواند. حدود ۱۲ میلیارد دلار تهمت می تواند خرید توییتر و آن را هدف خود ریاست جمهوری برای اضافه کردن ویرایش صدای جیر جیر — ویژگی برخی می خواهند و او بدیهی است که نیاز دارد

و از تهمت های مورد علاقه را رسانه های اجتماعی پلت فرم در معامله می آید، که او ممکن است در نظر گرفتن سرمایه گذاری در یک دبیرستان معلم انگلیسی و یا برخی از کتابهای دستور زبان/هجی او چند میلیون چپ بر داشته. 

۴٫ آوکادو

تصویر: MASAHABLE کامپوزیت: بیل کلارک/CQ تماس رول و دانیل KARMANN/DPA/AP تصاویر

به عنوان ایده حرکت دیوار نزدیک تر و نزدیک تر به تبدیل شدن به واقعیت، مردم شروع به دمدمی مزاجی مورد مبارزه بالقوه برای به دست آوردن آوکادو مانع بین مکزیک در برخواهد داشت ممکن است.

واشنگتن پست برآورد که آووکادو به فروش می رساند برای حدود $۳٫۶۰ در فروشگاه مواد غذایی. را بر یعنی ۴ میلیارد آوکادو ۴,۱۶۶,۶۶۶,۶۶۶ می شود دقیق — با ۱۵ میلیارد دلار آن هزینه شده است برای ساخت دیوار می تواند خریداری شده.

guacamole مقدس.

۵٫ بیش از ۴ میلیون بلیط همیلتون

تصویر: screengrab/سینمایی اکشن

آمریکایی ها از طریق بسیاری این انتخابات تهمت حداقل می تواند انجام است حدود ۴ میلیون نفر به آمار برادوی نشان دادن، همیلتون ارسال شده اند.

بلیط یک تن از پول، اما مغلوب ساختن پیشی جستن را دیوار صندوق می تواند گیر اطراف ۴,۳۳۸,۳۹۴ از آن صندلی ارکستر نخست برای حدود $۳۴۵۷٫۵۰ هر (از جمله هزینه های خدمات) برای نمایش شب شنبه در نیویورک. 

ارائه شادی، موسیقی و درس بزرگ تاریخ به مردم آمریکا می رسد خیلی جامد سرمایه گذاری، شما را قبول ندارند؟ 

۶٫ کارشناسان حرفه ای فتوشاپ

تصویر: screengrab/earthcam

شده است مقدار زیادی از حدس و گمان و “جایگزین حقایق” تهمت را افتتاح تعداد جمعیت اطراف.

اما با ۱۵ میلیارد دلار، تهمت قطعا قادر به پیدا کردن فتوشاپ حرفه ای متخصص به جمعیت به عنوان big(ly) به عنوان خواسته های قلبی خود را به نظر می رسد خواهد بود.

و سپس ما می تواند در یک بار و برای همه این بحث های پوچ نهایت.

۷٫ دونالد تهمت خود

Donald Trump pumping his fist as he arrives at his inauguration ceremony.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پمپاژ مشت خود را به عنوان او را در مراسم افتتاح خود می رسد.

تصویر: اندرو Harnik/ap عکس

تهمت نفس بسیار بزرگ کردم و در حالی که او احتمالا در نظر خود را با ارزش ترین چیز در این زمین, بالقوه ۱۵ میلیارد دلار در برنامه ریزی او کار در ساختمان این دیوار هزینه حتی بیش از خود ارزش خالص خود را صرف. ناراحت! 

در سپتامبر سال ۲۰۱۶ فوربس برآورد ارزش خالص مغلوب ساختن پیشی جستن است به حدود ۳٫۷ میلیارد دلار، چیزی است که در مقایسه با مقدار بسیار زیادی پول نقد او می شود حذف در ساختار معماری مورد علاقه خود را. به جای تهمت ارائه با پول برای دیوار، کنگره فقط او در عوض باید خرید.

چیزهای دیگر (بسیار عملی) تهمت ممکن است مایل به صرف پول در نظر بگیرید:

تصویر: Shutterstock / دیوید هوشمند

از تهمت امضا دستور اجرایی دنبال “لغو فوری” قانون مراقبت از مقرون به صرفه، بسیاری از مردم از هزینه های درمانی و آینده خود را وحشت زده هستند. بنابراین به جای استفاده از ۱۵ میلیارد دلار را بر روی دیوار، چگونه در مورد این پول برای سرمایه گذاری در بهداشت و درمان برای مردم آمریکا با استفاده از?

تهمت ممکن است همچنین در نظر با استفاده از پول به برخی از بدهی های شخصی خود را حل و فصل. او می تواند بازپرداخت دانشجویان دانشگاه تهمت یا سلام، شاید که بچه لگد او را از خود تجمع برای گریه حتی.

امکانات بی پایان هستند.

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *