خانه / اخبار خارجی / اینترنت تونم به اندازه کافی از این مجنون ‘سوپر ماریو ساز’ سطح

اینترنت تونم به اندازه کافی از این مجنون ‘سوپر ماریو ساز’ سطح

[ad_1]

سطح سوپر ماریو ساز تلویزیون و دشوار دور در اینترنت شده است و این یکی از ۶۰ ثانیه پر تنش ترین ماریو قابل تصور است.

سطح “P است برای درد” می نامند و شامل هیچ چیز اما سنبله تله P سوئیچ و trampolines حمل P سوئیچ. چیزی که آنها از لیست مفقود شده است: هر چیزی به جامد.

بعد از پچ اول زمین حق در شروع ماریو را به طور مداوم پرش و حرکت برای جلوگیری از مرگ است. قبل از آنها ناپدید می شوند به طور کامل، هیچ نقطه به گرفتن نفس خود را به هر نقطه در این سطح وجود دارد P کلید تنها لحظه ای کوتاه از مهلت را تا. در بالای آن, powerups بدون وجود دارد بنابراین می میرد ماریو در سلام.

واقعیت که کسی قادر به انتشار آن در وهله اول بدان معنی است به ضرب و شتم وحشتناک ایجاد آنها ساخته شده بود–ساز ماریو سوپر نمی اجازه می دهد بازیکن برای به اشتراک گذاشتن با سطح.

است متفکر پشت “P است برای درد” دن Salvato سابق پلیر و دارنده رکورد جهان کنونی برای داستان دو مختلف یوشیز speedruns سر و صدا. او اصل منتشر ویدیو خود را ضرب و شتم سطح در اكتبر سال ۲۰۱۵ اما اینترنت به زودی کریزی چیزی را فراموش نمی کند.

پس از این ویدئو در اسراییل پنجشنبه مطرح، Salvato برخی از بینش چرا سطح آفریده و چقدر دشوار بود برای او را به ضرب و شتم آن داد.

“برخی از مردم رضایت در عدم هزاران بار تا زمانی که شما به اندازه کافی مهارت برای دستیابی به غیر ممکن تبدیل پیدا کنید.”

“من speedrunner هستم و همواره فن بزرگ از ‘superplay’ سبک به طور کلی، که در آن ساعت و ساعت نتیجه عمل در چه رسد به غیر انسانی سطح مهارت بازی،” Salvato گفت: در نظر. “بنابراین من به سطح جامعه که از مردم داشتن یک درک خوب از آن را می خواستم.”

او همچنین کشید الهام بخش برخی از بازی کلاسیک، دشوار است.

“در ‘ ۸۰s و برخی دهه نود، بسیاری از بازی های ویدئویی به معنای واقعی کلمه بودند طراحی را به شما موفق،” او گفت. این چه بازی های آرکید پول خود را و چگونه خلاصه بازی NES توهم گیم پلی بیشتر ارائه می کنند است. اما برخی از مردم رضایت پیدا در عدم هزاران بار تا زمانی که شما به اندازه کافی مهارت برای دستیابی به غیر ممکن تبدیل معلوم. و به همین دلیل است که عتیقه عجیب در صنعت مربوط به امروز هنوز در بعضی از بازی ها است. ”

Salvato را است قطعا سطح دشوار با توجه به آن می بالد ۰٫۰۴ درصد بررسي ميزان با توجه به نشانه های سوپر ماریو ساز . “Egoraptor” YouTubers Arin هانسون و دنی Avidan از بازی Grumps قسمت ۱۳ دقیقه کل سعی کنید به ضرب و شتم سطح صرف دادن ایده از آنچه می خواهم آن را از طریق آن بازی بدون عمل است.

Salvato بستري در آن زمان بسیاری را از طریق سطح دریافت کنید.

بسیاری از تمرین را در حالی که سطح شدم، پس از آن بود به پایان رسید، من آن را در حدود ۴۵ دقیقه پایان، “او گفت: «اما در اسراییل. “بنابراین من تخمین می زنند حدود ۱۵۰-۲۰۰ تلاش. بازیکن ماهر ترین پس از تبدیل شدن به تجربه با سطح آن در کمتر از ۵ دقیقه تلاش می توانید کامل.”

اگر شما ساز ماریو سوپر و می خواهید سطح از خودتان امتحان کنید، کد ۷FD3 0000 0095 698B است. 

موفق باشید.

پاداش: نخست وزیر ژاپن, سوپر ماریو لباس را به سرقت برده نشان می دهد در آخر ریو

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *