خانه / اخبار روز / انعقاد قرارداد خرید کارخانه آسفالت ۱۵ میلیارد ریالی شهرداری میاندوآب

انعقاد قرارداد خرید کارخانه آسفالت ۱۵ میلیارد ریالی شهرداری میاندوآب

[ad_1]


ساعت: ۱۶:۵۰
منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
شناسه خبر: ۱۳۳۸۸۳۶

نایب رئیس شورای شهر میاندوآب گفت: با تلاش شهرداری و شورای شهر، خرید کارخانه آسفالت برای شهرداری میاندوآب قطعی و قرارداد آن با ظرفیت ۱۲۰ تن در ساعت به ارزش ۱۵ میلیارد ریال منعقد شد.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از زرین خبر، احد غفاری در گفت و گویی با خبرنگار با اعلام خبر انعقاد قرارداد خرید کارخانه آسفالت شهرداری میاندوآب، اظهار کرد: با تلاش شهرداری و شورای شهر، خرید کارخانه آسفالت برای شهرداری میاندوآب قطعی و قرارداد آن منعقد شد .


نایب رئیس شورای شهر میاندوآب افزود: این خرید کارخانه با توجه به مشکلات آسفالت معابر عمومی شهر و درخواست های مکرر مردم میاندوآب برای آسفالت کوچه ها و خیابان های شهر انجام گرفته است.


وی گفت: با مصوبه شورای شهر و اقدامات شهردار و معاونین شهرداری و پس از برگزاری جلسات مکرر و بررسی ها و پیگیریهای متعدد امروز با حضور در یکی از کارخانجات صنعتی تهران نسبت به خرید کارخانه آسفالت با تکنولوژی جدید دنیا و با ظرفیت ۱۲۰ تن در ساعت به ارزش ۱۵ میلیارد ریال اقدام شد.


غفاری تصریح کرد: ماه آینده تجهیزات و قطعات این کارخانه توسط ۱۵ دستگاه تریلی به میاندوآب منتقل و در فضای آماده سازی شده توسط شهرداری نصب و راه اندازی خواهد شد .


انتهای پیام/

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *