خانه / اخبار روز / افتتاح طرح های مهم عمرانی و شهری گرمسار با حضور استاندار

افتتاح طرح های مهم عمرانی و شهری گرمسار با حضور استاندار

[ad_1]


ساعت: ۱۱:۱۲
منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۱/۲۰
شناسه خبر: ۱۲۹۸۹۳۲

فرماندار گرمسار گفت: همزمان با سفر استاندار به شهرستان بیش از ۲۰ پروژه مهم شهری و عمرانی با اعتباری بیش از ۱۰۰میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ داریوش طاهری؛ فرماندار گرمساردر گفتگو با خبرنگار گرمسارآنلاین گفت: همزمان با سفر  چاوشی استاندار سمنان پروژه های عمرانی در ۲۱ روستای بخش مرکزی گرمسار با اعتبار هزینه شده برای طرح های مذکور را حدود یک میلیارد و هفتصد و پنجاه میلیون تومان افتتاح می شود


طاهری از  افتتاح ساختمان پزشکی قانونی –ساختمان شهرداری گرمسار با اعتباری بیش از ۹ میلیارد تومان خبر داد و افزود: گلباران گلزار شهدای گرمسار ورونمایی از تندیس چهره های ماندگار از دیگر برنامه های آقای چاووشی استاندار محترم سمنان در دو مین سفرشان به گرمسارخواهد بود.


فرماندارگرمسار خاطر نشان کرد: بهره‌برداری از همسطح سازی کانال انتقال آب روستایی- زیر سازی –جدولگذاری و آسفالت معابر روستایی از جمله پروژه های افتتاحی طی دهه فجر است.


طاهری بیان کرد : توجه به توسعه روستایی از سیاست ها و اولویت های دولت تدبیر و امید در برنامه توسعه است


وی با بیان اینکه توسعه مناطق روستایی باید سرعت بگیرد، افزود: باید زندگی افراد در این مناطق را اقتصادی کنیم تا شاهد مهاجرت آنان به شهرها و خالی شدن روستاها از سکنه نباشیم و تاکید کرد خوشبختانه در منطقه گرمسار طی سالهای گذشته شاهد مهاجرت معکوس به روستاها بوده ایم.


طاهری دهه فجر را فرصتی برای بازگویی عملکرد دولت در حوزه‌های مختلف دانست و تأکید کرد: تمامی ادارات باید نسبت به انعکاس اقدامات و خدمات خود به صورت شایسته اقدام کنند.


وی با بیان اینکه آرامش و امنیت امروز ما در سایه پیروزی انقلاب اسلامی با رهبری امام راحل و ایثارگری شهدا است، اضافه کرد: امروز باید قدردان این نعمت بوده و مسئولان به تشریح اقدامات و خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همت کنند.


فرماندار در پایان بر برگزاری باشکوه راهپیمایی ۲۲ بهمن به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران تاکید کرد و گفت: هرچه این راهپیمایی با شکوه تر برگزار شود، توطئه های دشمن بیش تر خنثی شده و دشمنان انقلاب اسلامی مایوس تر خواهند شد و خواستار حصور حداکثری مردم ولایتمدار و  همیشه در صحنه گرمسار در راهپیمایی ۲۲ بهمن جهت ثبت برگ زرین دیگری در کارنامه درخشان شهرستان شد.


انتهای پیام/

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *