خانه / اخبار خارجی / از Kimye در مقابل تیلور به Kimye در مقابل بت Midler: feuds بهترین مشهور از سال ۲۰۱۶

از Kimye در مقابل تیلور به Kimye در مقابل بت Midler: feuds بهترین مشهور از سال ۲۰۱۶

[ad_1]

برای بسیاری از ما معروف و تغییر طبیعی یکسان، ۲۰۱۶ شد روایت ما می خواهم به خارج از و ما هرگز به بخشی از خواسته. 

اما اگر هیچ چیز دیگری, یک سال بزرگ برای ستاره شایعات بی اساس بود. با تشکر از رسانه های اجتماعی، غرور و انگیزه دادن به کنترل حال سال بنر — بهتر و مسلما بدتر. اینجا feuds مشهور بهترین سال بسیار خرده.

۶٫ سلنا گومز در مقابل جاستین بیبر

تصویر: دارن calabres و AP

یلنا است بیش از, اما زخم های شفا نیست.

گومز دفاع Beliebers که ناراحت بودند توسط یک سری از عکس های Instagrammed بیبر دختر خود را از لحظه ریچی صوفیه اظهارنظر “اگر شما نمی تواند رسیدگی نفرت و سپس توقف ارسال تصاویر lol دوست دختر خود را.”

بیبر پاسخ نوشتن، این عشق به مردم است که من برای توجه و سعی در هنوز به نقطه انگشت در این راه است. ناراحت. تمام عشق.” در نهایت، گومز Snapchatted یک عذرخواهی، از آنجا که feuds در حال حاضر یک امر کراس پلت فرم. 

Bieber نهایت حذف حساب کاربری نمایش مشخصات عمومی خود و گومز رفت وقفه رسانه های اجتماعی در حالی که او را بر سلامت روان خود کار می کرد. این مورد بسیار نادر است که در آن هر دو طرف ظاهرا از تجربه آموخته و بزرگ، یا حداقل به بخش خصوصی bicker از نظر Beliebers و Selenators اختصاص داده شده خود را آموخته است. 

۵٫ ماریا کری در مقابل جنیفر لوپز (هنوز) و دمی Lovato

دمی Lovato در یکی از feuds سردستهزنان خواننده اپرا بزرگترین، اسرار آمیز تاریخ مداخله و طرفه مقابل ماریا کری. کری که نمی تواند در این مسائل جای کسی را گرفتن، پاسخ می تواند تنها راه ملکه در سطح خود، “او، یا نمی دونم.” Ouch. 

۴٫ کیم کارداشیان در مقابل بت Midler بعضا مورگان, کلوئه گریس Moretz، و غیره

تصویر: MASHABLE کامپوزیت. مارک PIASECK/گتی. رابین مارچانت/گتی.

توییتر راه دوست داشتنی از مردم گرد هم آوردن است!

Midler بت بی کیم کارداشیان برهنه selfie عادت شد دشمنی توییتر غیر منتظره است که نه فقط برود. احشاء ترشرو مورگان بعضا مرگ فمینیسم را اعلام کرد. کلوئه گریس Moretz خشم Kardashians می باشد. دمی Lovato مایلی سایرس و امیلی Ratajkowski در #TeamKim, ای او مالکیت خود تمایلات جنسی و selfies بی انتها در همبستگی بود. 

بعدها در سال مرغ است که نام Midler کارداشیان درگذشت عفونت مخمر. تبدیل, کیم کارداشیان. Moretz صلح با وضعیت لطف برخی از مشاوره مریم از هیلاری کلینتون ساخته شده. 

که ما به ارمغان می آورد…

۳٫ Messing دبرا Sarandon در مقابل دو رقم سوزان

تصویر: mashable کامپوزیت. کریس Pizzello/ap.  دنیس ون از دست دادن و ap.

هیچ چیز وجود دارد کاملا مانند دشمنی میان دو هنرپیشه های آتشین, redheaded, لیبرال که عمیق پایین، همان چیزی که می خواهید. سوزان Sarandon برنی و یا سینه است. دبرا Messing #WithHer بود. آنها مخالف ferociously به یکدیگر در دشمنی است که هر دو نامزدهای خود مناقصه تا به outlived برای کاخ سفید بود. 

آغاز شده پس از Sarandon MSNBC گفت که او معتقد به هیلاری کلینتون “خطرناک” است کثیف شدن از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. 

بعد از کمی مهربان اگر کمی اهل مجادله و دعوا و عقب در توییتر، Messing پيام retweeted: “@DebraMessing = گنجینه ملی. @SusanSarandon = ملی خجالت. ” خراب undid retweet اما ویرانی غالب شده است. کریستی کردم درگیر، زیرا چرا که نه!

و خوب اگر شما فکر می کنم چیزهایی که پس از انتخابات درگذشت،…

۲٫ Kanye غرب در مقابل بدمینتون و رز کهربا

ژانویه سال ۲۰۱۶ احساس می کند مانند طول عمر پیش در حال حاضر، به خصوص در سال های Kanye. Yeezy ی طوفان بزرگ صدای جیر جیر اول از سال آغاز راه کارها برای narcissists — او ساخته شده چیزی است که در واقع مورد او به چیزی است که کاملا مورد او نبود. 

غرب تفسیر صدای جیر جیر خلیفه در مورد “kk” به عنوان یک مرجع به کیم کارداشیان، هنگامی که او در واقع با اشاره به فشار علف هرز خود را خلیفه هندوکش. قبل از اینکه قادر به اصلاح سوء تفاهم ساده بود، غرب خاموش، خلیفه «شاخی» را در میان چیزهای دیگر فراخوانی و حتی گرفتن اعتبار برای زندگی کودک است خلیفه با خود متقابل سابق کهربا رز رفت. اما غرب حداقل قادر به آن #WizWearsCoolPants. رز جانبداری با خلیفه درگیر کردم و چیزهای با hashtag شنیده خاموش “دور دنیا: #FingersInTheBootyAssBitch.

۱٫ Kimye در مقابل تیلور سویفت

تمام موضوعات آغاز شده با ناب ترین همه سرگرمی های آمریکایی: فک، انداختن استعداد و چشم انداز خلاق از بیانسه. سال پس از باراک اوباما درگیر، سریع و از آنجا که کم تر در جهان مشهور از خطر عملیات عکس ناراحت کننده در جشن ملاقات و یا از دست دادن حضانت خواهر حدید مهم غرب به نظر می رسید به نسخه خود را از صلح ناراحت کننده با این وضعیت.

و سپس وصل Yeezy که کابل aux.

“احساس می کنم مثل من و تیلور ممکن است هنوز هم جنس / چرا؟ / من که زنیکه مشهور ساخته شده است.”

‘ آنچه گفت/صورتش گفت که پس از تفکیک شده در توییتر و بدیهی است، در متون گروه مدل های ردیف بالا. در نهایت، شلیک بعد از هشدار سریع Snapchatted کارداشیان و غرب بدنام تلفن تماس بگیرید. 

که کیم واقع Snapchat شواهد تیلور کلامی تصویب نام فاحشه نیست مهم نیست — بخشی که سریع او اعتراض به ادعا. چه نشان داد کارداشیان بیشتر گفتن بود — مردم برای takedown تیلور سویفت میخ شد و این قطعا آنها برای آمد. 

اما هیچ بازنده در اینجا، چون سه نفر از معروف ترین مردم در دنیا همه رو faaaaaamous بیشتری وجود دارد. و این واقعا مورد چیست. 

پاداش: داگ میناکاری کانال های درونی خود را تیلور سویفت در عالی نمایش مشخصات عمومی ساقه

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *