خانه / اخبار خارجی / از بویی به Solange: آلبوم بالا ۱۰ سال ۲۰۱۶

از بویی به Solange: آلبوم بالا ۱۰ سال ۲۰۱۶

[ad_1]

اینجا هستید اگر شما آلبوم امسال منتشر شد و شما فکر می کنید می تواند اسلاید توسط بدون آوردن شما یک بازی، خوب، به عنوان شانس رپ را قرار داده آن “Uhahua!”

۲۰۱۶ با موسیقی بزرگ انباشته بود. بسیاری از جهان بزرگترین هنرمند را بهترین کار حرفه خود، افسانه ما با آهنگ های قوی را که خداحافظی حتی خشن و تازه برکت وضعيت نام خانواده دستیابی به رکورد سرعت عمل. 

آلبوم ۱۰ است که ما را از طریق بار خشن کردم جهان را متوقف کرده و ما یادآوری که شادی هنوز وجود دارد اینجا هستید. 

در گوهر خود را آخرین جاز ۱۹۷۵ پاشیده و انجیل به فرمت محاکمه و واقعی خود را متخصص نوستالژی پاپ. هیلی matty به نقش خود به عنوان heartthrob خود به طور فزاینده ای خود را رتبهٔ حال آن شخص که گاهی به نقل از جک کرواک در فقدان بینش واقعی خواستار اقامت است. 

لازم خیره چشم اصلاح شده به درستی ارائه خطوط جدی مانند “من فقط با دوستان آنلاین / و چیزهایی که ما می خواهم برای تغییر” که نسل خود را. و مانند بسیاری از کارهای او بدون کسب و کار را کشیده است، هیلی آن کند در حالی که oozing جاذبه. 

۹٫ Anohni – ناامیدی

“هواپیماهای بدون سرنشین بمب من / من از کوه و به دریا، ضربه” چالش های Anohni در نفس او اولین ضبط شده، چون هیچ جایی برای ظرافت اینجا. ناامیدی بی وقفه به نقطه ای که آن نوعی flips بیش از و الهام بخش می شود دلتنگ است. 

۸٫ شانس رپ – کتاب رنگ آمیزی

را دوم در نظر گرفتن مردم پیاده روی زمین که توسط شانس گرفتار طلسم است. حتی گرمی را، نهاد ویژه مترقی, شل کردن قوانین به رنگ آمیزی کتاب ، آلبوم جریان فقط شانس و آن بازی برای بهتر تغییر. 

۸٫ ریحانا – ضد

این سال، ما در نهایت متوجه شدم چه اتفاقی می افتد هنگامی که ما در واقع ریحانا او طول می کشد و ارائه آلبوم است که منعکس کننده پیچیده زن او اجازه. بهترین کار حرفه ای خود را داد. اجازه دهید او را در انجام کارهای خود راهی عزیزم.

۷٫ موزه لوور – Blackstar

Dammit، بویی. Dammit. 

۵٫ فرانک اوشن – ورزش ها

وجود دارد تنها یک راه برای آماده شدن برای موسیقی فرانک اوشن و که حسرت است. او که در پیک تحویل داده. اما لعنت شرم است که سر و صدا بیش از اقیانوس فرانک پس از او یکی نیست اما دو فوق العاده قطعات از کار کمی فوت کردن. در ورزش ها ، او را به reinvents سنگ های سست و بی حال پیاده رو را با اجبار شبکه | متولد شده است که به شکل راه او فقط می توانید خنک از جان گذشته است. 

۴٫ جنی Hval – عوضی خون

Hval بافت فلزی نروژی سرسبز پاپ ارکستر و آواز اخرتی وعده داده شده توسط این آلبوم کوکتو دوقلوها الهام گرفته از عنوان، bookended توسط فرآیند له له زدن و giggles. او بکر هنر پاپ ما تا حدی زیاد به ابرها که ما سرگیجه و خنده در مورد این همه طول می کشد. بدن زن را به میدان نبرد ادامه می دهد، Hval به ما یاد ندارد خون قاعدگی و سپس هاردکور بیشتر. 

۳٫ بیانسه – لیموناد

، لیمونات شد بیش از فقط یک پیروزی به عنوان آلبوم بیانسه خودش را به عنوان نیروی از ستاره پاپ تاسیس. واقعیت در مقابل داستانی، کشور در مقابل هیپ هاپ، عشق در مقابل حسادت، فیلم در مقابل رکورد — به هنرمند کمتر این تناقضات است. اما بیگ dismantles همه و چیزی از آوار قوی تر می سازد. و هر گاه او را خوشنود لعنت ملکه در خرچنگ قرمز خوردن خواهد شد. 

۲٫ Mitski – 2 بلوغ

در Mitski Miyawaki دست، ابزار indie راک dulled سال واضح تر از همیشه است. Clocking در بیش از نیم ساعت، ۲ بلوغ ورزش در هرج و مرج کنترل شده است. دل شکستگی نیست چیزی که درمان است، گدازه های مذاب زیر پیراهن تمیز و سفید پنهان. همه فقط در تلاش برای نگه داشتن آن را با هم، ما نیست می کنیم؟ 

در سال چهار Solange را تولد دوباره موسیقی عالی درست EP، او است شده نگه داشتن خود کارت نزدیک به قفسه سینه خود. او حتی به نیواورلئان مجدد با سابقه خانوادگی خود را منتقل. شما می دانید، واقعی شهرام * t که برای دهه ها و قرن ها قبل از ما سر و صدا در مورد آن سوار آسانسور بخت رفت. وقتی او ما را در در نهایت اجازه دهید، شما می تواند پیچ و تاب و چاقو در صدای او را بشنود. اما روشنایی بیش از حد، چرا که او دوست ندارد آن تنهایی. 

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *