خانه / اخبار خارجی / آن هارون راجرز NFL و هر کس دیگری است فقط در آن

آن هارون راجرز NFL و هر کس دیگری است فقط در آن

[ad_1]

شاید شما بازی از دست رفته که تصویب نهایی در یکشنبه Packers در مقابل کابوی بازی. 

راجرز چپ رول، کسانی سیل از مدافعان، خرید تمام وقت در جهان — به عنوان او اغلب کند — و سپس streaking جارد کوک در حال اجرا در سراسر حوزه با ثانیه فقط در ساعت. این اجازه می دهد تا ضربه زن میسون کرازبی بیرون آمدن به کراوات بازی شکستن به عنوان زمان منقضی و بنابراین، سبز خلیج به قهرمانی NFC یکشنبه میشود. 

این نوع بازی تنها تالار مشاهیر محدود بازیکن خط حمله می تواند کامل بود. اما آنچه باعث می شود بازی شیر یا خط حتی بیشتر چشمگیر — و نشان می دهد که چرا راجرز در کلاس خود حاضر است — که او همه چیز ساخته شده است.

که مناسب است. او فقط همه چیز در پرواز ساخته شده. مثل شما در زمین بازی را انجام دهد. جز راجرز است انجام آن در مرحله grandest فوتبال, همه در حالی که dodging 300 پوند انسان گلوله سرعت در سرعت های بالا freakishly است که می خواهند چیزی بیش از را سر خود را جدا کردن.

راجرز است وجود دارد مسلما بازی فوتبال بهترین کار خود را. او هکرها از شیرجه بینی پر سر و صدا، اوایل فصل حق به حذفی نیرومند اجرا منجر شده است و از همه مهمتر، او تیم خود را در یک مرحله از سوپر جام است.

چنین منش راجرز درود بر مریم مقدس tossing، قهرمانی کمربند-totting، رزرو X-Men که هماهنگی به سوات پرواز تنها با باشگاه گلف بسیار نیرومند است. (خب شاید نه اما شما نقطه را دریافت کنید.) او است quarterbacks سه ستاره ای هنوز ایستاده با جلد چرمی قرار دادن از سلاح تهی خارج shined، و او شده است ساخت استدلال قوی در تبدیل شدن به یکی از بهترین quarterbacks postseason تا به حال بازی.

متقاعد نشده است؟ اجازه دهید به بررسی شواهد.

Green Bay Packers wide receiver Jordy Nelson (87) leaves the game during the first half of an NFC wild-card NFL football game against the New York Giants, Sunday, Jan. 8, 2017, in Green Bay, Wis. (AP Photo/Matt Ludtke)

بازیگران فروتن هکرها خلیج سبز وسیعی گیرنده نلسون Jordy (87) برگ بازی در نیمه اول NFC کارت های وحشی بازی NFL فوتبال برابر الفها نیویورک یکشنبه ۸ ژانویه ۲۰۱۷، در سبز خلیج، Wis. (AP عکس/مت Ludtke)

می گویند راجرز گرفتن نیست کمک بسیار در اطراف او کاملا به هم تیمی خود را منصفانه نیست. اما اگر فکر سبز خلیج جرم قابل مقایسه است بیایید می گویند، بلند پرواز حمله یک تیم مانند آتلانتا فالکونز، شما بشدت اشتباه است.

راجرز با پلاگین و رفتن لیست بازیکنان اطراف او عامل شده است. ستاره وسیعی گیرنده Jordy نلسون مبارزه شبکهها جراحی زانو به عقب در زمینه این سال، شخص گیرنده فاصله گرفتن Randall کاب شده شده است و با آسیب مچ پا و بند دار ادی — کامیون bulldozing یک بار در نظر گرفته یکی از بهترین پشت در حال اجرا در لیگ — بعد از عمل جراحی مچ پا او را در رزرو مجروح در اكتبر قرار داده اما فراموش تبدیل کرده است.

فهرست لباس های شسته شده از صدمات را بارگزاری اکثر جرائم NFL بی فایده و برای اکثر تیم های توپ برابر حذفی کالیبر دفاع بدون استعداد ستاره را منتقل حدود به عنوان تلاش برای سوراخ سمت نوعی بالون هوایی کوچک با butterknife موثر است. 

آسیب دوباره شروع به شمع قبل از هکرها یکشنبه بازی است، اما هیچ یک از آن راجرز را کند کرده است تا کنون. او برای touchdowns چهار برابر غول در دور بخشی و دو تا خنثی کردن حذفی انداخت کاوبوی مورد علاقه آخر. 

اما شما واقعا تنها نیاز به یک رمز عبور برای دیدن آنچه که راجرز قادر به تماشای.

تگرگ راجرز

Green Bay Packers quarterback Aaron Rodgers throws a Hail Mary touchdown pass to wide receiver Randall Cobb  as time ran out in the first half in an NFC wildcard football playoff game against the New York Giants.  (Steve Apps/Wisconsin State Journal via AP)

بازیکن خط حمله هکرها خلیج سبز هارون راجرز می اندازد touchdown درود بر مریم مقدس عبور به گیرنده گسترده Randall کاب که زمان را در نیمه اول در بازی حذفی فوتبال جانشین NFC برابر الفها نیویورک زد.  (مجله استیو واژهنامه/ویسکانسین دولت از طریق AP)

تصویر: استیو واژهنامه/ویسکانسین دولت مجله/AP

وجود است علت خاص آنها اسمش “مریم تگرگ.”

به عبارت ساده: آن قرار است به کار. درود بر مریم مقدس نماز حفره در آخرین بازی که اغلب برای ناامید ترین شرایط است. در واقع، توپ زمین اغلب در دست تیم.

که مورد راجرز نیست و او چرا در پایان اولین نیم برابر غول دو هفته قبل نشان داد. 

با ثانیه پیش halftime، راجرز در خط ایستاده بود, گذاشتم و اجازه رفتن به بزرگ کردن به سمت endzone. توپ افزایش یافت از طریق هوا، جدا از ابرها و ستاره، بوسه توسط شبح Vince Lombardi خود را دریافت و سپس سقوط کرد — به آرامی — به دست کاب برای touchdown به عنوان زمان منقضی شده. اگر شما آن را باور نمی سپس فقط خودتان تماشا نمودن ویدیو.

آه، و او آن را انجام داده قبل از. و او نیز آن را به برنده بازی حذفی مقابل کاردینالز سال گذشته بود.

، عینک است معمول هنگامی که شما در حال صحبت کردن در مورد راجرز. بسیار مثل تفنگ دار پوزخند پوشیدن، نور دل نام جغرافیا که قبل از او، راجرز توانایی غیر طبیعی از ساخت مشکل بازی نگاه مانند آن چیزی است که انسان معمولی در پارکینگ انجام می است. پیشاهنگی می گویند می بیند راه بازیکنان اطراف او را بهتر, که — به تنهایی — هیچ شاهکار آسان برای رسیدن به.

اما او آن را می توانید برنده است؟

برنده سوپر جام شانس به همان اندازه به عنوان نشانی از مهارت طول می کشد. و اگر شما راجرز، شما ظاهرا شانس خود را ایجاد کنید.

چیزی است که تیم سه دیگر باقی مانده در برگشتی داشته quarterbacks تاثیر گذار خود را. در حالی که نمی Roethlisberger بن و پیتسبورگ را از سلاح های انفجاری حد پشت فالکونز جرم بیشتر قوی در لیگ پشت مت رایان به رخ کشیدن. 

تام بردی، البته، که کل فهرست میهن پرستان قدرت بازوی خود را حمل سال مهم نیست چقدر زمان و سن در راه او سعی کنید وجود دارد. 

همه را برای رقابت سختی برای راجرز که برای رفتن به و برنده سوپر جام های اول خود را از سال ۲۰۱۱ به دنبال. اما به نظر می رسد از چیزها حال حاضر، این لیگ راجرز است و هر کس دیگری است که فقط در آن پخش می شود.

پاداش: اولین فرزند برای دریافت یک پیوند دو دست است که آماده بازی برخی از فوتبال

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *